ידעתם שאתם גולשים באתר פורנו?

לפי פילטר הגלישה של eSafe שמותקן בגלובס, חדר 404 הוא אתר פורנו. כבוד.

בנק הפועלים מעלים את עלמה זק: הסיפור הגיע לדיילי ביסט

הסיפור על העיתון החרדי שהעלים את הילרי קלינטון מתמונת חדר המצב של הבית הלבן תפס כותרות בעולם ואף הוביל להתנצלות של העיתון. בעקבותיו העלו באתר הדיילי ביסט/ניוזוויק אייטם על מחיקת נשים מהמדיה בישראל. בין השאר הם מביאים שם את הסיפור על בנק הפועלים שהעלים את עלמה זק, שנחשף כאן.

עמוד הפייסבוק של חדר 404

כמו לכל מותג שלא מכבד את עצמו, גם לחדר 404 יש עמוד פייסבוק (וגם טוויטר), שמתעדכן בפוסטים מהבלוג ובתכנים נוספים בתחומי העיסוק של החדר. הצטרפו אליו בהמוניכם.

החדר-קון: נסיון ראשוני לגבש תוכנית לאל-כנס של חדר 404

ב-15.1.2011 יציין חדר 404 שמונה שנים להיווסדו. כבר לפני שנתיים ניסיתי להרים כנס, אבל לא התמדתי. גם הפעם אנסה, ואולי זה יעבוד.

אני רוצה אל-כנס (unconference), שנוצר על ידי המשתתפים ויש בו הרבה התרחשויות במקביל, כשכל אחד יכול לבחור מה שמתאים לו – הרצאה על עתיד האנושות, סדנה לבניית טוויטר-בוט, תחרות החולצה היבשה, מרתון השחתת ערכים בוויקיפדיה העברית, יו ניים איט.

אני רוצה אוכל ושתיה.

אני רוצה שכרטיס כניסה יהיה זול במיוחד. חינם זה ממש זול, אגב.

אני רוצה ספונסר שייקח חסות על החדר-קון ויממן את כל זה. [עדכון] אם אין ספונבר, אפשר גם ספונסר. [\עדכון]

אני רוצה את עזרתכם. דברו אלי.

רוצים להציע פוסט לחדר 404?

רוצים להציע פוסט לחדר 404?

הרבה זמן חיפשתי תוסף שיאפשר לקוראים לכתוב פוסטים בלי לפתוח יוזר, ועכשיו מצאתי אותו. הוא לא מעוברת ולא מושלם, אבל הוא עובד. הנה הוא, כאן. עופו עליו.

יודע מה זה 404?

חדר 404 אוזכר בפינה של מרינה גולדשטיין ב-103FM. נגן באוטופליי (ככה זה מגיע, מה לעשות) אחרי הקיפול.

להמשך קריאה

חדר 404 ב”אתרים שכל גבר חייב להכניס לפייבוריטס” של מקו

צליל שרון המליצה על חדר 404 בטור “אתרים שכל גבר חייב להכניס לפייבוריטס” במקו, 18.11.2009:

אם בגיקים עסקינן, הרי שאי אפשר להמשיך את הכתבה הזאת בלי להזכיר את עידוק. תמנון המדיה הבלתי נלאה הזה הוא אחד מחלוציה של הבלוגספירה העברית, עיתונאי מבריק, חובב טכנולוגיה מושבע, וטיפוס די מעניין באופן כללי. ביקור שבועי בבלוג שלו יבטיח לך כמה אנקדוטות מוצלחות לערבי שישי עם החבר’ה, יעזור לך להבין מי נגד מי בעולם התקשורת, ויעדכן אותך בפדיחות האחרונות שנעשו ברשת ומחוצה לה.

(חדר 404 נבחר גם לאחד מ”הבלוגים הטובים בישראל” של מקו)

חדר 404 ברשימת “הבלוגים הטובים בישראל” של מקו

בערוץ דיגיטל של מקו עלה פרויקט “100 האתרים הטובים בישראל“, ובו “הבלוגים הטובים בישראל“, ובו “חמשת הבלוגים הטובים בתחום האינטרנט והטכנולוגיה” (שכתבה אדר שלו), ובו חדר 404:

digital-header_blog

[…]

אלוהים הוא לא זה שנמצא בפרטים הקטנים – זה עידו קינן, עיתונאי חובב אינטרנט ותקשורת, אחד מחלוצי הבלוגוספירה הישראלית. קינן מבדר את קוראיו באמצעות טעויות מביכות של אתרי אינטרנט ועיתונים, שנינויות קצרצרות ונושאים אחרים. יש גם כותבים אורחים מהברנז’ה, מפעם לפעם.

ציטוט נבחר: “אם אתם מקבלים אימייל שרשרת על מחסור בדם מסוג B-, אל תעבירו הלאה – זה עוקץ של ערפדים!”

פוסט מעניין במיוחד: עידוק מנסה לפתוח סוגיה מתמטית-קומבינטורית ולחשב בכמה דרכים ניתן לשגות באיות שמו של רחוב המלך ג’ורג’. לשם כך הוא מגייס מבחר צילומים של שלטים שגויים.

(אגב, ב”חמשת הבלוגים הטובים בתחום האינטרנט והטכנולוגיה” יש שבעה בלוגים: מזבלה, הקולקטיב, מאבד תמלילים, שימושיות Usability, חורים ברשת, חדר 404 ו-We CMS)

חופשה

הבלוג סגור לרגל מנוחה. בינתיים אפשר לקרוא פה ופה, ואפשר גם לצאת החוצה, אומרים שהסתיו הגיע.

idok asleep, photo by thamar eilam gindin

קבוצת הדיון של חדר 404 – הפעם כזו שבאמת עובדת

הנה. בואו.

לדף הבא →