קלטת נולדת

קשה להגיד כרגע מה אמת ומה שמועות, אבל הנה סיכום של כל מה שפורסם: כוכבת באמת גדולה, איש תקשורת ועוד אחד עושים את זה בשלישייה (לפי אחד הדיווחים, רביעייה), כשהכוכבת מודה לשופטים ואפילו שרה (אם היא היתה שרה בהופעות כמו שהיא שרה בסרטון הזה, היא לא היתה צריכה להדליף אותו לאינטרנט כדי לקדם את הקריירה התקועה שלה).

הסרטון צולם במצלמפון סלולרי, שהוצע למכירה בלוקליסטה. לא ברור אם המכירה התבצעה, אבל הסרטון עצמו כבר הגיע לרשת. בבלוג של חיים ברשת מדווחים שכבר ראו אותו, אבל אי אפשר לצפות בו באתרים אליהם הועלה. חלקם קרסו מעומס הכניסות, אחרים הורידו אותם בעצמם, ככל הנראה בעקבות פנייה של יחדית פשעי המחשב במשטרה, ישירות ובאמצעות מחלקת הסייבר-פשיעה של האינטרפול, לאותם אתרים בבקשה להורידו ולתת את פרטי ה-IP של מי שהעלה אותם לצורך החקירה.

מי שהעלה את הסרטון לאינטרנט הוא כנראה מישהו שמכיר את המעורבים בו, שהשיג אותו ורצה לנקום בהם. יש דיווחים שהוא ניסה לסחוט אותם, הציע את הסרטון למכירה באיביי אבל הוריד את עמוד המכירה לצרכי משא ומתן, וכשהבין שהם לא מתכוונים לשלם לו, העלה את הסרטון לאחד אתרי הווידאו, ומשם – שטפון.

המשטרה הסירה אתמול צו איסור פרסום על פרטי הפרשה וחוקרת אדם המעורב בה, כנראה הסוחט או איש קשר שדרכו הוא פנה למצולמים (ככל הנראה כדי שלא יידעו שמדובר בו, כי כאמור הוא מכיר אותם).

בניגוד לחקירת המשטרה וכל המידע שפורסם, יש לי חשד מאוד חזק שמדובר בתרגיל יחסי ציבור שעוד לא היה כמוהו בארץ, אבל מאוד נפוץ בארה”ב. זה הקטע החדש: במקום לצאת בתוכנית חדשה, לכתוב ספר או להוציא דיסק, מזליגים סרטון סלב-סקס ביתי לאינטרנט. פריס הילטון, פאמלה אנדרסון, נערת הזוהר הישראלית ועכשיו עוד קלטת נולדת, גם היא מקומית.

למרות זאת אני לא מתכוון לפרסם את הלינק לסרטון, בשביל ההרגשה שלי והסיכוי הקלוש שזה לא תרגיל אלא באמת סלולרי שנגנב מאחד המעורבים. לא שאתם צריכים אותו בשביל למצוא אותו — הלינק כבר מרוח על חצי בלוגוספירה.

עדכון
רן יניב הרטשטיין התבקש על ידי המשטרה להוריד את הלינק לסרטון שהיה אצלו בבלוג. אני איאלץ לעשות אותו דבר עם טוקבקים שייתנו לינק ישיר לסרטון או יחשפו את שמות המעורבים. אני לא מתכוון לשבת במעצר בשביל זה, תורידו בביטורנט אם אתם לא יכולים להתאפק.

תגובות

7 תגובות לפוסט “קלטת נולדת”

 1. ארז on 1 באפריל, 2006 15:54

  תנו כבר את השם בלבלני מוח……

 2. זאייק on 1 באפריל, 2006 15:58

  מרתק!

 3. com.ליאור הנר » ארכיון » הצצה לכוכבת on 1 באפריל, 2006 16:18

  […] עדכון  16:10: עוד פרטים מתגלים, המצלמה-פון שצילם את הסרטון מוצע למכירה. על הפרשה הוטל צו איסור פרסום ולכן הסרתי את הלינק המקורי (למרות שהוא כבר לא עבד עקב עודף מורידים), למי שעדיין לא הצליח לראות, עידוק מציע להוריד את הסרטון בביטורנט וחושף עוד פרטים על התגלגלות הפרשה. […]

 4. מעולה! on 1 באפריל, 2006 16:40

  קצת בוטה, אבל בשביל זה יש אינטרנט.

 5. די יא מגעילים. on 1 באפריל, 2006 16:45

  מי מהשלושה שרואים של חשב על הרעיון של גבינת סימפוניה 9% עם זיתים בתור חומר סיכה?! הסרטון הזה פשוט מגעיל.

 6. מה אתה מדבר on 1 באפריל, 2006 16:52

  זה לא סימפוניה, אלא קוטג’, רואים את הגרגרים!

 7. Room 404 on 18 ביולי, 2007 00:15

  […] לא נהניתי ככה בבלוג מאז המתיחה עם הקלטת. […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.