הדב המאונן של דה מרקר

עם כל טפיחה עצמית נוספת על השכם, דב הפנדה של דה מרקר הולך ונדמה לדב המאונן של קונאן אובראיין. היום מכריזה כתבה באתר, חתומה על ידי “TheMarker”, על יומולדת 7 למותג, ומונים את ההישגים בפומבי, בבחינת “ראו את זיננו. האין הוא עצום? האין הוא מפואר? האין הוא עושה לכם אורגזמה רק מלהסתכל עליו?”:

קבוצת TheMarker ממשיכה להתרחב במהירות. הקבוצה גייסה בחודשים האחרונים כ-40 עובדים חדשים לפעילויות חדשות ואתרים חדשים שהשיקה ועתידה להשיק בחודשים הקרובים. אתר TheMarker.com חוגג בימים אלה 100 אלף גולשים שונים ליום, ויותר מ-750 אלף גולשים בחודש.

[…]

השקת הרשת [דה מרקר קפה] נחלה הצלחה רבה וזו הפעם הראשונה שצמרת אנשי עסקים ממגוון רחב של תחומים, וביניהם שוק ההון, שיווק ופרסום, היי-טק, עורכי דין ועוד, מופיעים בפרטיהם המלאים ברשת חברתית ומנהלים קשרים עסקיים, יוצרים הזדמנויות ומיזמים חדשים.

וכו’.

עורך וואלה ברנז’ה, ואני מקווה בשבילו שאולץ לכך בשם האינטרסים (הארץ מחזיק במניות של וואלה) ולא עשה זאת מבחירה עיתונאית צלולה, פרסם את הקומוניקט בתור כתבה מערכתית, והתמרד רק בעקיצונת, כשאת הפסקה עם המשפט “מספר הכנסים שנערכו השנה הוא הגדול ביותר אי פעם – למעלה מ-15 כנסים, כפול ממספר הכנסים לפני שנתיים” הכתיר בתת-כותרת שהכי דרשה את סימן הקריאה הוואלאיסטי אבל עוקרה עם סימן שאלה, “אינפלציית כנסים?”

הקומוניקט של דה מרקר מתחזה לכתבה בוואלה

תגובות

תגובות

Powered by Facebook Comments

תגובות

3 תגובות לפוסט “הדב המאונן של דה מרקר”

 1. דוד אבוטבול on 2 במאי, 2007 21:18

  בני זונות גייסו עוד 40 עובדים חדשים בשבילך לשלוח לי ספאם ולהציע לי מנוי לעיתון שלא מעניין לי את הזין הקטן שלי.

  שיו, איזו גסות.

 2. אניפו on 4 במאי, 2007 01:32

  אם 15 זה כפול מהשנה שעברה, אז בשנה שעברה היה חצי כנס?

 3. קורא on 9 במאי, 2007 20:33

  אתה בעצמך גר בבית הזכוכית של נרג’ עם בוס שהורשע בפלילים, חבל שאנשים לא יודעים מאיפה הם באים.

פרסום תגובה