יחצני סרטים, השמיעו קול

הוזמנתי להקרנת עיתונאים של “לקרוא ולשרוף” של האחים כהן. עדכנתי את היחצנית שהזמינה אותי שאני כבר לא עובד בכלכליסט ושמעולם לא סיקרתי/ביקרתי קולנוע, כך שאני אכתוב על הסרט רק בבלוג, ורק אם יהיה לי מה לכתוב עליו. היא אמרה: “הוזמנת כבלוגר, ונשמח לראות אותך ככזה מחר”. אז הלכתי, וצפיתי בו בתשע לפנות בוקר באולם כמעט ריק.

לא אהבתי את הסרט (הדעות בסביבה שלי מעורבות). יש שם איזה משל על היהירות של המעצמה האמריקאית הנרקבת ועל הניו אייג’יזם ועוד דברים שבטח פספסתי, אבל אין שם את הניצוץ שליווה את המסרים המרתקים של ביג ליבווסקי, למשל. וזהו, בעצם: אין לי הרבה מה לכתוב על הסרט, אני לא מתמחה בקולנוע, ולכן אני לא מתכוון יותר לקבל הזמנות להקרנות עיתונאים, כי זה לא יהיה כלי עבודה עיתונאי לגיטימי אלא צ’ופר שלא ראוי שאני אקח.

ובאותו עניין: אתר שהתחיל לפרסם סקירות וביקורות סרטים מעוניין ליצור קשר עם המפיצים כדי להתחיל לקבל הזמנות להקרנות עיתונאים. אם אתם מפיצים, יחצנים של מפיצים או מכירים כאלה, צרו קשר בת”ד 404, וציינו על גבי המעטפה “movie-pr”. תודה.

תגובות

3 תגובות לפוסט “יחצני סרטים, השמיעו קול”

 1. זה שתקוע בפיפטיז on 13 באוקטובר, 2008 19:12

  אתר תעמולה של חמא”ס – עכשיו בפורמט של ווב 2.0.
  כה מלהיב:
  http://www.aqsatube.com

 2. נועם on 13 באוקטובר, 2008 23:12

  בתור אחד שראה את הסרט תמורת כסף – אני ממש השתעמתי – עד רמה שרציתי לעזוב באמצע – אבל לא היה לי נעים כי באו לסרט רק עוד איזה 5 אנשים :)

  ואם הייתי עוזב אני בטוח שהיו שמים לב :)

 3. כדרלעומר on 13 באוקטובר, 2008 23:22

  והתצלום הלא קשור – מרכז כלל בירושלים (בתקופת השיפוצים וההרחבות לפני שנתיים כמדומני), ביתו של קולנוע “כפיר” זצוק”ל לשעבר – אף ע”פ שהשלט לא קשור לקולנוע הנ”ל (שנסגר כבר לפני שנים רבות).

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.