גולשים בזמן: מה הרג את סטיב ג’ובס? • גולשים ועוזרים • לבד בשייקר

גולשים בזמן. צילום: busbeytheelder (cc-by-sa); גופן: שטנגר של מאיר סדן (cc-by-nc-nd)

מדור מקוצר לרגל זה שאני ממהר לחתונה בארץ הגראדים.

סטיב ג’ובס עדיין מת

ושחר אבן-דר מאנדל אומר שמה שהרג אותו זה ה-iפסטיגל (שעליו כתבנו אתמול):

טסטר משולשים

אמיר אהרוני רוצה שתתקינו גרסאות עתידיות של פיירפוקס וכרום. למה? “כי המתכנתים של הדפדפנים זקוקים לכמה שיותר בדיקות בשטח, שהם בעצמם לא מסוגלים לדמיין. למשל, אני גיליתי בגרסת אורורה של פיירפוקס באג בבדיקת איות בעברית שגורם להאטה משמעותית של כל הדפדפן, ושיכול להשפיע גם על שפות אחרות. רוב המתכנתים משתמשים בבדיקת איות רק באנגלית ולא היו שמים לב לבאג הזה. דיווחתי את הבאג הזה ועכשיו יש סיכוי שהוא יתוקן לפני שתופץ הגרסה היציבה. גוגל, לעומת זאת, הוציאו גרסה יציבה של כרום עם באג חמור למדי שגרם לשיבוש של טקסט בעברית בחלון העריכה של ויקיפדיה במקרים מסוימים. הבאג הזה מדווח עכשיו, ויש סיכוי שיתוקן בגרסה הבאה, אבל עד אז משתמשי גוגל כרום רבים שכותבים בעברית ובערבית יצטרכו לסבול ממנו. זה היה נמנע אילו היו מספיק בודקים מתנדבים דוברי עברית של ‘גרסת הקנרית’ של גוגל כרום”.

נגמרה הקייטנה

יסמין פרהדיאן מספרת על אכזבה מהיום הראשון בבית ספר:

י’, סטודנטית שנה א’ לרפואה (השם המלא שמור במערכת) מספרת בדמעות על המציאות העגומה שקידמה את פניה ביומה הראשון: “כולם בפייסבוק כותבים ‘שלום שנה א” אבל האמת היא שזה בכלל לא דומה לכיתה א’… אין טקס, אין ילדים בחולצות לבנות שמזייפים בשירה, אפילו לא הכירו לנו את המחנכת. בשמונה ורבע כבר למדנו כימיה אורגנית. אורגנית! מאז אני חווה התקפי חרדה וסיוטי לילה על אורביטלים שונים ומשונים… נורא…”

הכלוב

כל מיני אנשים הצטלמו בכלובים (צילום: יניב דרוקר; איפור: סוכנות לוביקה) לפרסום “ערב ארבע על ארבע”, הופעה שהכנסותיה מיועדות לסיוע לבעלי חיים. ההופעה מחר, כרטיסים כאן.

יו דוג, שמעתי שאתה אוהב בדידות

מה יותר בודד מלבלות בשייקר? להגיע לשייקר ולגלות שאתה לבד שם. ליזה כץ מצאה את עצמה במצב הזה.

מה זה “גולשים בזמן”?

גולשים בזמן: מדור יומי (בשאיפה) של לינקים שמגיעים בזמן ומבזבזים זמן. יש לכם משהו מעניין לספר? כתבו לי באימייל ido@kenans.net

שם המדור ניתן על ידי יהונתן זילבר. לוגו גולשים בזמן מורכב מצילום של busbeytheelder (cc-by-sa)‎ ומגופן שטנגר של מאיר סדן (cc-by-nc-nd).

תגובות

2 תגובות לפוסט “גולשים בזמן: מה הרג את סטיב ג’ובס? • גולשים ועוזרים • לבד בשייקר”

  1. גילעד on 1 בנובמבר, 2011 19:30

    אני מקווה שהצילומים של הסלבים בכלובים יהיו יעילים לפחות כמו בפעם הקודמת, אבל בלי שנשחרר 1027 חתולים בשביל זה.

  2. אלי on 1 בנובמבר, 2011 19:32

    יו דוג, נדמה לי שהתבלבלת במם:

    http://i.imgur.com/gU3xo.jpg

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.