נהג עם נכות שפוגעת בראייה המרחבית שלו תופס שלוש חניות נכים, המשטרה סובלת מאימפוטנציה [עדכון]

בפרסומת לעיל אומרים שהדבר היחיד שיותר גרוע מלתפוס חניית נכה זה לתפוס שתי חניות נכה. כפי שכתב חי מכלוף, בעל המכונית הזאת התייחס לכך כאתגר והצליח לתפוס שלוש חניות נכה. למה הוא חנה כך? גילעד נס, שצילם את הרכב, משער: “אולי הנכות שלו/שלה היא תפיסת עומק”.

מכונית תופסת שלוש חניות נכים. צילום: גילעד נס

התמונה הועלתה לפייסבוק של המשטרה, שמיהרה לזמן את הנהג לחקירה, קנסה אותו והחרימה את הרכב לשבוע שנפנפה את המתלונן ב”צלם התמונה יכול להגיש תלונה בתחנת המשטרה הקרובה נגד נהג הרכב”. זאת למרות שהמשטרה מחוייבת לטפל בתלונות שמגיעות אליה בפייסבוק. מוזמנים להגיב שם ולהזכיר למשטרה את תפקידה.

כנראה שיהיה יותר יעיל להתלונן בפייסבוק של תנובה, שלפי מדבקת אישור החניה הלא-עדכנית על הרכב נראה שהוא שייך לעובד או ספק (לשעבר?) שלה [עדכון: ספק של תנובה; ראו בהמשך הפוסט].

תו של תנובה על מכונית שחנתה בשלוש חניות נכים. צילום: גילעד נס

פרטי העבירה: רכב מספר 85-946-59 חנה ברחוב הסיבים 18 באזור התעשייה בפתח תקווה, 16.5.2014, 8:45. בעל תו חניה מספר 3220 לחניון משאיות של תנובה ל-2011-2012.

[עדכון 19.5.2014] מתנובה נמסר בתגובה:

תודה שהסבת את תשומת ליבנו לדברים. תנובה רואה בחומרה עבירות תנועה או חניה מסוג זה. חשוב לציין שלא מדובר ברכב תנובה, אלא ברכב של קבלן משנה המספק שירותים לחברה. כמובן שהנושא יטופל מול הגורמים הרלוונטיים.

תגובות

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.