עג”ג: “זה היום שבו נגמרת הדמוקרטיה”

שיתוף בפייסבוק של כתבה על האיום של ראש עיריית כפר סבא על עינב גוטשל גנד גלילי

ביום שלישי האחרון קיבלתי כתב תביעה על לשון הרע הדורש ממני להתנצל בפני חצי עולם ולשלם לגברת ענב גנד גוטשל גלילי 10 אלף שקלים. אם גברת גנד גוטשל גלילי חושבת שהיא תקבל את הכסף וההתנצלות אזי טעות בידה. נראה שגנד גוטשל גלילי חושבת שבכל פעם שתושב האינטרנט יתבטא נגדה (הם רבים וטובים) היא יכולה להפחיד אותם בתביעות סרק מטופשות, כדאי שתחשוב שוב. לחיזוק עמדתי אביא דברים שנאמרו אך לפני שנה (בראיון ל”לוקאל כפר סבא”, 22.5.2013):

ענב גלילי תושבת העיר [כפר סבא] כינתה את [ראש העיר יהודה] בן חמו בכינויי גנאי לטענתו בפייסבוק על רקע ההחלטה לשכור את אייל גולן בבימת העצמאות וחטפה איום לפני תביעה ”ביום שראש עיר יסתום הפה לתושביו, זה היום שבו נגמרת הדמוקרטיה” אומרת גלילי. בן חמו בתגובה:”הגברת גלילי ניסתה לפגוע ביושרי במודע”

[…]

גלילי :”ביום חמישי האחרון קיבלתי מכתב התראה בגין לשון הרע הדורש ממני להתנצל בפני חצי עולם ולשלם למר בן חמו 51 אלף שקלים. אם מר בן חמו חושב שהוא יקבל את הכסף וההתנצלות אזי טעות בידו. נראה שבן חמו חושב שבכל פעם שתושב העיר יתבטא נגדו (הם רבים וטובים) הוא יכול להפחיד אותם בתביעות סרק מטופשות, כדאי שיחשוב שוב”.

ענב גנד גלילי נגד ראש עיריית כפר סבא, "לוקאל כפר סבא", 22.5.2013

• מומחים שרוצים לסייע נגד התביעה שהגישה עג”ג מוזמנים למסמך הגוגלדוקס הזה, שבו נאספות טעויות עובדתיות בהרצאותיה.

תגובות

3 תגובות לפוסט “עג”ג: “זה היום שבו נגמרת הדמוקרטיה””

  1. תומר כהן on 14 ביוני, 2014 13:28

    איך מזהים הצלחה? גברת ענב גנד גלילי זוכה לקטגוריה על שמה בחדר 404. בקרוב גם ככותבת אורחת?

  2. אני אילומנטי on 15 ביוני, 2014 01:20

    אם קוראים לה בעברית עג”ג, הרי שבאנגלית נקרא לה E.G.G. ומעתה כל אדם הנתבע על שטות שנאמרת נגדו באינטרנט, הרי שיאמר עליו “that he has been “egged

  3. דמוקטוס on 15 ביוני, 2014 10:17

    מצחיק ביותר!

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.