למה האייטם על תערוכת הגליץ’ ארט לא שודר בגלצ

קודם תקשיבו (אם הנגן לא עובד, האמפי3 פה):

השני מבין שלושת האייטמים, שהקלטנו אתמול לתוכניתי “רבע לדיגיטל” בגלצ, היה ראיון עם המעצב יובל סער. בזמן שהתוכנית שודרה הייתי בטלפון, הקשבתי לתוכנית בחצי אוזן וקלטתי שזה ממש לא הראיון שערכתי אתמול עם סער, אלא ראיון עם יאיר טרצ’יצקי, ממייסדי ארגון העיתונאים.

שיערתי שזה מה שקרה: התוכנית היתה ערוכה ומוכנה לשידור. מישהו הקשיב לה ונחרד מהתקלות והיעדר העריכה של האייטם השני. הוא החליט להשליך אותו לפח ולהכניס במקומו את הראיון עם יאיר טרצ’יצקי, שהוקלט לפני מספר שבועות ונדחה שוב ושוב מסיבות אקטואליות וליינאפיות.

תמונה מתוך העבודה oops של שאול כהן. באדיבות יובל סער

למה האייטם השני היה מחורבש? כי הוא עסק ב-OOPS, תערוכה שאוצר סער בנושא גליץ’ ארט. כדי להמחיש את הז’אנר האמנותי הזה, הקלטנו אייטם מלא בהפרעות ותקלות, צפצופים והתנתקות יזומים (וכאלו שקרו ספונטנית, ולא ערכנו החוצה). מה שלא שיבשנו בהקלטה באולפן קימטנו אחר כך בפוסט פרודקשן. מי שיאזין לכתבה יקבל את התחושה של שידור חי שקללה שורה עליו.

בירור מול המערכת העלה שזה כמעט בדיוק מה שקרה. יתכן שנערוך אותו מחדש ונשדר אותו בשבוע הבא, וייתכן שלא. בכל מקרה, הנה הוא, שם למעלה.

הזמנה לתערוכה OOPS של יובל סער

תגובות

תגובה אחת לפוסט “למה האייטם על תערוכת הגליץ’ ארט לא שודר בגלצ”

  1. מה למדנו מהציוצים הבעייתיים של טרבור נואה • למה לגגל מחלות • תקלות דיגיטליות כאמנות // רבע לדיגיטל - חדר 404 on 7 באפריל, 2015 19:12

    […] למה האייטם על תערוכת הגליץ’ ארט לא שודר בגלצ […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.