אנשים מתפעלים מהאייפון החדש שהוא בעצם האייפון הראשון אי פעם // שישבת

האייפון הראשון ממש מוצלח כשחושבים שהוא האייפון החדש

אפל השיקה השבוע את אייפון 6s ואייפון 6s פלוס, אייפונים חדשים עם דברים. ג’ימי קימל מתח אנשים בתוכנית הטלוויזיה שלו כשביקש מהם לחוות דעה על המכשיר החדש, כשלמעשה נתן להם לבדוק את האייפון הראשון שיצא לשוק:

קימל עשה תרגיל דומה בעבר, כשהציג לאנשים את אייפון 4s בתור האייפון 5 החדש:

הבנקאים באים

במסגרת המלחמה נגד ארגון “באים לבנקאים”, שנאבק בבנקים, בבנקאים, בשותפיהם ובבני משפחותיהם, גורם אנונימי השיג בחודש שעבר צו בית משפט שהורה לגוגל להסיר את האתר והפייסבוק של “באים לבנקאים” מתוצאות החיפוש של מנוע החיפוש שלה בישראל (דף הפייסבוק של הארגון הוסר מפייסבוק זמן לא רב לאחר מכן, ופייסבוק סירבה להסביר מדוע).

הודעה על הסרת תוצאות חיפוש בחיפוש המילים "באים לבנקאים" בגוגל. צילומסך: אופיר סמל

מדוע אנונימי? גוגל דיווחה לגולשיה על הבקשה, כפי שהיא נוהגת לעשות כאשר היא נאלצת להסיר תוצאות חיפוש, אך ציינה שלא תוכל לפרסם את פרטי מגיש הבקשה, זהות בית המשפט או את הצו עצמו, משום שבית המשפט אסר על פרסום פרטים אלו.

סלקום טי.וי: סגור בכיפור

בדצמבר אשתקד הושק שירות האינטרוויזיה סלקום טי.וי, חלופה לסרטן האיידס הוט בכבלים ויס בלוויין, שאמור לספק חבילה רזה וזולה יותר של ערוצים ותכני צפייה-לפי-דרישה (VOD).

סלקום טי.וי - בכל זמן שתרצו* *סגור בכיפור. יוצר: עידו קינן, חדר 404

בדבר אחד הוא לא יספק אלטרנטיבה: סלקום טי.וי יהיה סגור בכיפור. זאת למרות שהוא לא כפוף לחקיקה ואסדרה, שמחייבים את סגירת השידורים בכיפור ביס, סרטן האיידס הוט וערוצי השידורחב. בסלקום מסבירים שהחברה “מכבדת את קדושת יום הכיפורים ומפעילה רגולציה עצמית מותאמת לחוק”.


משודר היום בגלצ בפינה “האחראי על האינטרנט” בתוכנית “שישבת” בהגשת עידן קוולר. הפינה משודרת מדי שבת ב-19:30


תגובות

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.