סינגלים לוהטים ב-FBI? • הגרביים שיקפיאו את הסדרה כשאתם נרדמים // האחראי על האינטרנט

הקליקו לארכיון האחראי על האינטרנט

סינגלים לוהטים

ביום חמישי צייצה הלשכה הניו יורקית של ה-FBI פוסט משונה בטוויטר: “לא היה צו תפיסה במעצר של מרטין שקרלי היום, מה שאומר שלא תפסנו את האלבום של הוו טאנג קלאן”.

מארז האלבום "ה-ווּ – היׂה היה בשאולין" של וו טאנג קלאן בעיצוב Yahya. צילומים מהאתר הרשמי scluzay.com

מארז האלבום “ה-ווּ – היׂה היה בשאולין” של וו טאנג קלאן בעיצוב Yahya. צילומים מהאתר הרשמי scluzay.com

מרטין שקרלי נודע לשמצה כשחברת התרופות שלו, טיורינג פרמסוטקלז, רכשה זכויות לתרופה לטיפול בטוקסופלזמוסיס, בין השאר בחולי איידס, והעלתה את מחירה מ-13.50 ל-750 דולר לטבליה. שקרלי נעצר ביום חמישי בחשד להונאות בניירות ערך בחברה אחרת שהוא קשור אליה, רטרופין.

שקרלי הוא גם הבעלים של “ה-ווּ – היׂה היה בשאולין”, אלבום של להקת וו טאנג קלאן, שיצא בעותק אחד בלבד. “במשך שנים קידמנו את הרעיון שמוזיקה היא אמנות”, אמר בזמנו ריזה, אחד מחברי ההרכב, בראיון לפורבס, “ובכל זאת היא לא מקבלת את אותו היחס כמו אמנות במובן של הערך שלה, במיוחד בימינו כשהיא עברה פיחות והצטמצמה כמעט עד לנקודה שצריך לחלק אותה בחינם”. על הבעלות על האלבום אמר ריזה: “זה כמו שלמישהו יהיה השרביט של מלך מצרי”. האלבום הועמד למכירה פומבית, ושקרלי שילם על העותק הזה 2 מיליון דולר.

כששקרלי נעצר על ידי ה-FBI ביום חמישי, ברשת התרוצצו ספקולציות על כך שה-FBI תפס גם את האלבום. נכון לעכשיו, הבהירה הבולשת, זה לא המצב.

מי ישן עם גרביים?

נטפליקס המציאה גרביים ששמות את הסדרה על פאוז כשהצופה נרדם, באמצעות שיטת האקטיגרפיה. לצד הפנימי של הגרביים מוצמד מתקן שמכיל מד תאוצה, אשר מודד תנועות זעירות ברגליים. אם אין תנועות בכלל למשך זמן ממושך, המתקן שולח אות לטלוויזיה לעצור את הרצת הסדרה. נטפליקס מציעה באתרה מדריך עשו-זאת-בעצמכם להכנת המתקן וגם לסריגת גרביים לאוהדי סדרותיה השונות.

גרבי קימי שמידט. צילום מהמדריך באתר נטפליקס


שודר בגלצ בפינה “האחראי על האינטרנט” בתוכנית “שישבת” בהגשת עידן קוולר. הפינה משודרת מדי שבת ב-19:30


תגובות

2 תגובות לפוסט “סינגלים לוהטים ב-FBI? • הגרביים שיקפיאו את הסדרה כשאתם נרדמים // האחראי על האינטרנט”

  1. Danny on 21 בדצמבר, 2015 00:12

    לא מקובל עליי שדי הפסקת לעדכן את חדר 404. על מה אני משלם כסף פה?
    תודה

  2. » 💿 האלבום החדפעמי של וו טאנג קלאן למכירה פומבית ⌚ מרמים בבייסבול עם אפל וואץ’ 📻 האחראי על האינטרנט בגלצ on 13 בספטמבר, 2017 12:49

    […] ידיהן על האלבום על ידי החרמה או חילוט. ה-FBI בניו יורק איכזב את המעריצים כשצייץ בטוויטר כי “אין צו החרמה במעצרו של מרטין […]

פרסום תגובה