סלקום מצפה ליחס מקצועי מעיתונאים אז כמובן שהיא שוברת אמברגו שהיא עצמה דרשה מהם

אתחיל בתזכורת על כך שפרסמתי פעמיים מידע שגוי בנסיון לחשוף את נושא מסיבת העיתונאים המאומברגת של סלקום. ועכשיו לנושא: סלקום שלחה לעיתונאים הודעה לעיתונות על השקה של משהו לא חשוב, וביקשה מהם לשמור על אמברגו עד למועד הפרסום הרצוי לה, היום ב-12:00.

הכתב צחי הופמן חשף מידע על המשהו הלא חשוב כבר לפני שלושה ימים. אני לא חושב שצריך לשתף פעולה עם אמברגואים, אבל הופמן אפילו לא היה צריך לשבור אותו – סלקום עצמה עשתה זאת, כשהעלתה את המידע הזה לחנות האפליקציות גוגל פליי. הבוקר בתשע הלשין לי מוג לב אנונימי שהמשהו הלא חשוב הושק בחנות האפליקציות. האמברגו יפוג שלוש שעות מאוחר יותר.

סלקום אמברגו. תמונה: חדר 404

בפעם הקודמת שהם השיקו משהו לא חשוב ודרשו אמברגו, והמשיכו לדרוש את האמברגו גם אחרי שהמשהו הלא חשוב נחשף בכלכליסט, התברר אחר כך שספק שלהם חשף את המשהו הלא חשוב חודשיים לפני ההשקה.

אם אתם עיתונאים שמסקרים את סלקום, אתם לגמרי פטורים מלציית לאמברגואים שלהם, שהם חסרי משמעות במקרה הטוב, ובמקרה הזדוני לגרום לאידיוטים שימושיים (כמוני) שלא היו נוגעים בהם עם מגרסה לפרסם אותם בכל זאת. אם סלקום יפסיקו לשלוח לכם הודעות לעיתונות, כפי שהם הפסיקו לשלוח לי, תשיגו מקולגות, כפי שאני עושה. ממילא עדיף להשיג סיפורים לפני שהם מגיעים בקומוניקט, ולא את אלו שהחברה רוצה שיתפרסמו.

תגובות

תגובה אחת לפוסט “סלקום מצפה ליחס מקצועי מעיתונאים אז כמובן שהיא שוברת אמברגו שהיא עצמה דרשה מהם”

  1. » גיווניות בגוגל ואובר, וואטסאפ בלי לחשוף מס’ טלפון, כאילו ש”אמוג’י – הסרט” לא נורא מספיק ועוד 🐱 אמ;לקתי לכם, תקציר עניינ on 6 באוגוסט, 2017 14:07

    […] מידע שהתקשורת כבר חשפה, ששותפים שלה כבר חשפו ואפילו שהיא עצמה כבר חשפה, פרסמה את הדוחות הכספיים שלה ארבעה ימים לפני […]

פרסום תגובה