אני בחליפה ועניבה

שלוש פעמים בהיסטוריה הצליחו להכניס אותי לחליפה ועניבה: בגיל 3 בחתונה של דודה שלי, בגיל 18 בנשף הסיום של התיכון, ובמערכון “ברנף” של היפופוטם:

להמשך קריאה

שיווד המוסד הסגור

[עדכון] מן הסתם צריך לראות את המוסד הסגור לפני שרואים את השיווד. ההזדמנות הקרובה: שישי 13/2/2008, 23:30 בסינמטק; ההזדמנות המתמדת: ב-HOT VOD) [\עדכון]

המוסד זקוק לכם

מחר, שישי 2/1 ב-23:30 בסינמטק, אירוע חגיגי לציון עשור לשידור הראשון של היפופוטם ברדיו תל אביב.

האירוע עשוי להכיל אחד או יותר מהרכיבים הבאים:
• משתה, כולל קריסטל מנטה וחלב עם מים (+הפתעה)
• מערכונים מהעונה החדשה של היפופוטם (חדש!)
• מערכונים מהעונות הקודמות של היפופוטם (רטרו!)
• “מי שלא רוקד – דפוק” כולל ריקוד בהשתתפות הקהל
• קהל
• מערכונים על הבמה
• במה
• הקרנה של הסרט “המוסד הסגור”, כולל כתוביות
• הקרנה ראשונה (ולאור התגובות הצפויות, גם אחרונה) של השיווד של המוסד הסגור – הנה הטריילר:

• פיזור

גולש יקר, בוא בהמוניך! הכניסה ב-20 שקל, 15 לסטודנטים, וחינם למנויי הסינמטק. אפשר לקנות שני כרטיסים במחיר של שניים, ומי שיגיד בקופה שהוא קורא חדר 404 גם יצחקו עליו.

הטריילר של השיווד של המוסד הסגור

ההקרנה ב-2.1.2009, 23:30 בסינמטק תל אביב.

מי שירכוש כרטיס לשיווד יקבל במתנה הקרנה של הסרט “המוסד הסגור”, מערכונים של היפופוטם ומשתה הכולל קריסטל מנטה. האירוע בפייסבוק.

E.N.S. והיפופוטם מציגים: ימינה שמאלה

תוכנית הרשת של E.N.S., שהפיילוט שלה עסק במספר הגרעינים ברימון, לא משודרת באופן סדיר, כי אנחנו מחכים עד להבשלה של רעיון כדי לצלם סביבו תוכנית. רעיון כזה הגיע מהחבר’ה של היפופוטם הפקות יוקרה, שסיפרו לנו על משחק “ימינה שמאלה” שנהגו לשחק בעברם האפל (פרטים נוספים אצל אהודק). וזו התוצאה:

הפרויקט הבא של E.N.S., בשיתוף אפרת כשר וחבורה של אנשים מטופשים, הוא השיבוד של “המוסד הסגור”, שצולם היום. אם הכל ירוץ כשורה, הוא יוקרן בבכורה בהקרנה הבאה של “המוסד הסגור”, 2/1/2008, 23:30 בסינמטק תל אביב.

אם יש לכם רעיונות לתוכניות רשת שאתם רוצים לעניין בהן את תוכנית הרשת של E.N.S., דברו איתי באימייל.

כל הבחורות אותו דבר – לכולן קוראים ציפי.

מיעוך של ציפי לבני והמוסד הסגור.

רעיון שלי, ביצוע של חגי גילר.

האיש בעל האשך האחד

המפגש הראשון שלי עם אנשי היפופוטם היה בפברואר השנה. זה היה פורים, הזמנתי את האחים שלי להסתובב בתל אביב ואהוד אמר, אולי תבוא קודם לבית הספר מאחורי הסינמטק, מצלמים פה מערכון להיפופוטם. מפה לשם אלון גור אריה מההיפופוטמים זרק לי “רוצה לשחק אופנוען עם אשך אחד?”, ואני משום מה הסכמתי.

מאז אני אחד מהצמיתים שלהם, מגיע בכל פעם שהם מצלמים משהו (“חוף הים בנתניה בשבת ב-7:30 בבוקר? אין בעיה!“), וכמובן משתתף בהקרנות ובמשתים (המשתה וההקרנה הבאים ב-14/11/2008, 23:30 בסינמטק).

בשבוע שעבר התחילה העונה החדשה של היפופוטם בתפוז (כאן מקבלים אימייל בכל פעם שעולה מערכון חדש). המערכון ההוא, “מבצע משגע”, עלה היום לאוויר האינטרנט:

עדכוני היפופוטם/המוסד הסגור

• העונה החדשה של היפופוטם עולה ביום ראשון 26/10/2008 בנענע10. אפשר להיכנס מכאן.

• ההקרנה הקרובה ביום שישי 14/11/2008, 23:30 בסינמטק תל אביב. אלה רק חלק מהדברים שקורים שם:

• התחילה העבודה על הדיוידי של היפופוטם. רוצים לתרום רעיונות? כאן.

כתבת וידאו בנענע10 (מפוספסת בעיניי) על אירועי ההקרנות של המוסד הסגור. האחים קינן בתמונה המקדימה. די כבר עם האחים קינן!

המוסד הסגור בטלוויזיה

הסרט “המוסד הסגור”, קומדיה של היפופוטם הפקות יוקרה, ישודר בערוץ 2 ביום שני 20/10/2008, ערב שמחת תורה, 22:55. [שימו לב!] בגלל גאוני הרשות השנייה, זה מופיע בלוח השידורים כ”סנונית: יצירה קולנועית חדשה”. [\שימו לב!]

אבל עדיף לבוא להקרנות החודשיות בסינמטק, יש משתה והפעלות ומערכונים וסרטים תיעודיים ותיעודיוניים. ההקרנה הבאה ב-14/11/2008 ב-23:30.

מי שלא רוקד – דפוק (הקליפ החדש של היפופוטם)

חבורת היפופוטם תעלה בשבועות הקרובים מערכונים חדשים לאתר נענע10. הראשון שבהם הוא הקליפ לשיר החדש “מי שלא רוקד – דפוק” – הקליפ בנענע10, הקליפ ישירות בנגן.

והנה גיא זוהר מציג את הקליפ בתוכניתו “היום שהיה” בערוץ 10 – בנענע10 (דלגו לדקה 26:34), ישירות בנגן (מכוון כבר על השנייה).

עידוק ואהודק בצילומי קליפ של היפופוטם. צילום: היפופוטם הפקות יוקרה

לדף הבא →