פרס ספיר לאמילי עמרוסי

אורן צור מהבלוג “מדע בזיוני” מעדכן את קוראיו:

הגיע הזמן להחליף איכסון. […] מאחר ומעולם לא עשיתי כזה מעבר (ולא שידרוג) אז אני צופה בעיות רלות, ומאחר ואין לי ממש זמן להקדיש לזה אז אולי הבלוג לא יהיה זמין במשך יום-יומיים-שבוע שבועיים*.
עמכם הסליחה. *סבירות נמוכה: המעבר והשדרוג ילכו חלק ולא יהיה שום דאון-טיים בכלל. מיד אחרי זה יבוא המשיח (השלום יגיע קצת אחרי חצות וחמור לבן חונה מול בית התפוצות). ומעט אחר כך יודיע יוסי שריד על מתן
פרס ספיר ל’תריס’ של אמילי עמרוסי.

כמו אלביס, גם ג’קסון לא חטא בגילוי עריות

“פרט לעובדה ש[מייקל] ג’קסון נשא לאישה את ליסה מארי, בתו של אלביס [פרסלי], ניהלו השניים חיים כמעט זהים” (מעריב, 28/6/2009)

מה צליל מחיאת הכף של פחות מיד אחת?

“היה להם מספר מועט של מפגשים שאפשר לספור על כף יד אחת, אפילו פחות מכך” – עו”ד רוויטל סוויד מגדירה מחדש את הספירה ואת האנטומיה האנושית (גל”צ, 21/1/2009)

שואו-אוף

אני לא בקיא באימייל, ואני לא משתמש במחשב, אבל זה נראה כמו משהו שאנשים יכולים לבזבז עליו המון זמן. אני חושב שאימייל הוא הרבה שואו-אוף

– הסופר אלמור לנארד (US News and World Report)

אסור לאכול קרטושקעס על קיבה ריקה

אין להשליך לאש חומרים דליקים או נפיצים.

– כתב חדשות ערוץ 2, לפני כמה דקות, לא רוצה אש במדורות ל”ג בעומר הקרוב.

השיניים שלי נראות נפלא!

המשחת שיניים שלו, המברשת שם. מברשת השיניים שלו.

– עו”ד ציון אמיר מסביר למה צריך לתת לנשיא הנבצר משה קצב עוד קצת זמן לפנות את בית הנשיא (גל”צ)

הנוסע השמיני

מרֶחֶם לא יכול לצאת שום דבר טוב.

(דורה)

אהבה: לקוחה חדשה

אתם יודעים מה, אני והאישה שאני אוהב כבר הרבה שנים ביחד. אפשר לומר שאנחנו לקוחות וותיקים אחד אצל השנייה. הנה אני מרים לה טלפון לעבודה.

היי, בייבי, אומר לה כשתענה – דיברתי עם שירות הלקוחות של הנפש, ונחשי מה: מהיום את לקוחה חדשה אצלי! ככזו, את רשאית לכל ההטבות שגברים מחלקים למצטרפות החדשות אליהם: ארוחות רומנטיות לאור נרות, סופי שבוע בחוץ לארץ, פרחים, קפה למיטה בבוקר, שיחות זימה לא מתוכננות, חיבוקים ארוכים מול השקיעה, כל זה. הכול במבצע! ויש גם בונוס: בשלושת החודשים הראשונים את זכאית לחמש מחמאות ביום (את נראית נהדר!). רק תישארי אצלנו בחברה. רק אל תעברי למתחרים. מה הם כבר יכולים להציע שאני לא? את לא חייבת לענות.

דרור פויר

הי’ז א ניגר!

“הומלס הוא האתר השחור היחיד בארץ שהוא לא אתר סקס” – פז דרור, מייסד הומלס, על עיצוב אתרו (גלובס)

אייפוד חלל

“אייפוד, הא? זה סוג של קפסולת חלל או משהו?” – ארל היקי, מתוך הסדרה “קוראים לי ארל”

לדף הבא →