שכחו אותי בגוגל

שני קומוניקטים יצאו ממשרד יורו תל אביב על הביקור של סגנית נשיא גוגל, מריסה מאייר, בישראל. השני הגיע עם שורת הנושא “מאריסה מאייר, סגנית נשיא Google מגיעה לישראל – ידיעה מתוקנת!”

הנה ההבדל* בין ההודעות. בראשונה נכתב כך:

אחד מתחומי האחריות של מאייר הוא פיתוח מוצרים, לשם כך יסייר הצוות גם במרכזי המחקר והפיתוח של Google בחיפה ובתל אביב ויבחן את הפרויקטים שמפתח הצוות בראשות יואל מארק בחיפה והצוות בראשות יוסי מטיאס בתל אביב.

ובשנייה נכתב כך:

מאייר וקבוצת מנהלי המוצר יקיימו מפגשים עם המהנדסים ומנהלי המוצר במרכזי המחקר והפיתוח של Google בחיפה ובתל אביב בראשותם של ד”ר יואל מארק ופרופ’ יוסי מטיאס, עימם הם נמצאים בקשרי עבודה קרובים. בנוסף, תקבל מאייר סקירה על השוק בישראל ממאיר ברנד, מנכ”ל Google ישראל.

קריאה בין השורות מגלה מה קרה כאן: מישהו קיבל על הראש כי שכח את מאיר ברנד. האיש הוא, אחרי הכל, מנכ”ל גוגל ישראל, אז איך ייתכן שמאייר תיפגש עם שני מנהלי מרכזי הפיתוח אבל לא איתו? רגע, יכול להיות שגם בגוגל חושבים שברנד הוא מנכ”ל בתואר, אבל בפועל הוא בסך הכל מנהל מחלקת השיווק, מקביל למנהלי הפיתוח וקצת פחות מעניין מהם כשבכיר בגוגל מגיע לבקר?

מנכ''ל גוגל ישראל, מאיר ברנד. צילום: עידו קינן, cc-by-sa
מנכ”ל גוגל ישראל, מאיר ברנד. צילום: עידו קינן, cc-by-sa

* עוד הבדל, קטן ולא משמעותי: את המשפט “את הביקור יחתמו מפגשים עם נשיא המדינה, מר שמעון פרס” החליף המשפט “במהלך הביקור תיפגש מאייר עם נשיא המדינה, מר שמעון פרס, השומר על מערכת יחסים חמה עם חברת Google ומייסדיה”.

תגובות

3 תגובות לפוסט “שכחו אותי בגוגל”

  1. אילן on 24 ביולי, 2007 20:29

    ואל תשכח שבהודעה הראשונה למנהלי הפיתוח לא היה תארים אקדמאיים ובהודעה השנייה לא שכחו את הד”ר והפרופ

  2. Room 404 on 27 ביולי, 2007 10:32

    […] פגישות עם שמעון פרס, עכברי הייטק ועובדי גוגל ישראל (כן, גם מאיר ברנד), היא העבירה הרצאה לעיתונאים במפגש אקסקלוסיבי בחסות […]

  3. Room 404 on 2 באוגוסט, 2007 22:55

    […] פגישות עם שמעון פרס, עכברי הייטק ועובדי גוגל ישראל (כן, גם מאיר ברנד), היא העבירה הרצאה לעיתונאים במפגש אקסקלוסיבי בחסות […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.