נוף תל אביבי©: הנהלת מגדל האופרה מבלבלת במוח

כשזיו מזרחי, שותפי למחאת מגדל האופרה, התקשר לשאול למה המאבטח אסר עליו לצלם את הבניין, אמרו לו שזה בגלל זכויות יוצרים (השיחה המוקלטת כאן). כשהוא ביקש תגובה רשמית מחברת אלרוב, בעלת הבניין, הם התעלמו, כמו שמעיד גם כתב טיים אאוט תל אביב שלא קיבל תגובה מהחברה.

haolam-haboker-hosts-300.jpg
מנחי העולם הבוקר. צילומסך מאתר רשת

הטלוויזיה מעוררת כנראה יותר יראה. מזרחי השתתף הבוקר בתוכנית הבוקר של רשת, “העולם הבוקר” (הווידאו מהתוכנית כאן), ושם דווקא קיבלו תגובה ממנהל מגדל האופרה, אילן עמיאל. לדבריו, “במקרים שבהם מבחינים אנשי הבטחון בגורם מעורר חשד, ובעיקר כשאותו גורם מצלם את הבניין ואת סביבתו, מונחים אנשי הבטחון לבדוק אם אין מדובר בגורם עוין. איש האבטחה מילא את חובתו, ויש להצטער עם כתוצאה מכך נגרמה אי נעימות למר מזרחי. להבנתנו הפנייה למר מזרחי נעשתה בצורה אדיבה ומנומסת ולא נגרם לו כל נזק. הנהלת מגדל האופרה מזמינה את הציבור לצלם, לבלות וליהנות במגדל האופרה”.

haolam-haboker-ziv-mizrahi-300.jpg
מזרחי בתוכנית הבוקר

מי שעקב אחרי הסיפור יודע שהתגובה הזאת מקושקשת. כמו שאמר בתוכנית אברי גלעד: אל תבלבל במוח. אנחנו מאמינים למה שאמרו למזרחי כשהוא התקשר כאזרח מן השורה ושאל למה אסור לו לצלם, לא לתגובה שחוברה אחרי שהנהלת המגדל הבינה שנתפסה בקלקלתה והיא עומדת לככב באייטם לא מחמיא בטלוויזיה.

haolam-haboker-opera-tower-photo-300.jpg
תצלום מגדל האופרה בתוכנית הבוקר

• מן הארכיב: כל הפוסטים על מחאת מגדל האופרה

תגובות

תגובה אחת לפוסט “נוף תל אביבי©: הנהלת מגדל האופרה מבלבלת במוח”

  1. קרצייה on 14 במרץ, 2008 20:48

    אני מפורסם! הצלם הראשי של ההפגנה, עומד מאחורי זיו, זה כמו ההוא מכיכר טיאנמנט!

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.