לא רק תוכנית טלוויזיה של נשיונל ג’יאוגרפיק: נמר טרף ג’ירפה במציאות!

עשרות שנים משמש הפוליגרף ליישוב סכסוכים עסקיים. פעם אחת שודרה התוכנית “פוליגרף” עם גדי סוקניק, ובגלובס כבר הפכו את מי שמשתמש בפוליגרף בהקשר עסקי, במקרה הזה יו”ר בזק, לחקיין של תוכנית הטלוויזיה:
כותרת בגלובס: לא רק תוכנית טלוויזיה: רודב שלח בכירים בבזק לבדיקת פוליגרף עקב הדלפות על תנאי המיזוג בין בזק ל-yes

תגובות

6 תגובות לפוסט “לא רק תוכנית טלוויזיה של נשיונל ג’יאוגרפיק: נמר טרף ג’ירפה במציאות!”

 1. נמרוד on 23 ביולי, 2008 16:06

  אכן כותרת גרועה, אבל לא משהו שלא תראה בעיתונות הישראלית על בסיס יום-יומי. הנה כותרת מ”כלכליסט”, לשם השוואה:

  “ממשיך לשרוד: מולי קרצו ישמש כפרזנטור מותג ההלבשה התחתונה FIXMEN”

  אתה לא רואה טעם לפגם בכך שבערך שליש מהפוסטים בבלוג הזה הם רשימת מכולת קטנונית של כל הטעויות וההתנסחויות הלא מוצלחות בשני המתחרים של העיתון בו אתה עובד? חלק מהדברים באמת ראויים לדיווח (לדוגמא הדיווח המפוברק על פמלה אנדרסון), אבל כשזה מצטבר לכזה היקף זה פשוט לא מאיר את המקום הזה באור טוב.

  ואת כל זה אני כותב בתור קורא קבוע של הבלוג, שבדרך כלל נהנה ממה שיש לך לכתוב.

 2. עידו קינן on 23 ביולי, 2008 16:39

  “ממשיך לשרוד” זו סתם התחכמות לא שנונה. “לא רק תוכנית טלוויזיה” היא התחכמות לא שנונה שגם אומרת משהו לא נכון על הסיפור שהיא מספרת.

  אני לא יורד על דה מרקר וגלובס כי אני עובד בכלכליסט, אני יורד עליהם כי מגיע להם, ועשיתי את זה גם לפני שעבדתי בכלכליסט. אני משתדל להתייחס רק לדברים בעלי משמעות או מצחיקים במיוחד.

 3. עידו קינן on 23 ביולי, 2008 16:55

  כמו כן, “פירמה” של גלובס הוא אחד המגזינים הטובים שיש בעברית, ודרור פויר שולת.

 4. נמרוד on 23 ביולי, 2008 18:11

  נכון שירדת על דה מרקר וגלובס לפני שעבדת בכלכליסט, אבל ברגע שיש שלושה שחקנים בשוק, ואתה יורד רק על שניים מהם (בין אם יש על מה לרדת בכלכליסט ובין אם לא) – זה פשוט לא נראה טוב. למעשה, זה היה נראה הרבה יותר טוב אם הירידות האלו היו מופיעות בכלכליסט עצמו – כך לפחות היה פה גילוי נאות (אני לא בטוח שכל מי שנקלע לפוסטים שלך מודע לכך שאתה עובד בעיתון המתחרה).

  ובלי קשר – אולי לא תסכים איתי, אבל נראה לי שמינון הירידות עלה מאז שאתה עובד ב”כלכליסט” – אולי פשוט בגלל שאתה יותר מעורה בעולם העיתונות הכלכלית…

 5. אופיר on 23 ביולי, 2008 18:56

  עידו, מה פתאם נזכרת בפירמה? אני מסכים, זה המגזין האהוב עלי.

  נמרוד, כל מי שקורא את הבלוג עושה את זה כבר מספיק זמן כדי לדעת שעידו עובד בכלכליסט. הוא אפילו מביא לכאן פעם בשבוע את המדור שלו משם.

  וזה שהמינון עלה מאז שהוא עבר לכלכליסט, אני מניח שזה בגלל ששם, בכלכליסט, הוא לא עושה כלום אז יש לו יותר זמן פנוי :) וכולנו מרוויחים מזה…

 6. ואיזה אירוני זה שלוּ גריג מת בכיכר רבין : חדר 404 • הבלוג של עידו קינן on 10 באוגוסט, 2011 22:46

  […] הארכיף: לא רק תוכנית טלוויזיה של נשיונל ג’יאוגרפיק: נמר טרף ג’… Tweet 18 בNovember, 2008 | בנושאים 404, האח הגדול (תוכנית […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.