לידיעת התקשורת: פרסום ענת קם, הפנים של זוכי הלוטו, לא מודחת ריאלטי, משפחה תומכת וכמעט טרגדיה

1.

כולם מגגלים “ענת קם”, זמן טוב לקנות פרסום על המילים הללו. מי במפרסמים? חדשות ערוץ 2 במקו (“הפרשה הבטחונית נחשפת‎ | ענת קם והמסמכים הסודיים‎ | בדיווח שוטף של ערוץ החדשות‎”; “פרשת הריגול של ענת קם | כל הדיווחים והעידכונים עכשיו | בערוץ החדשות של חדשות 2”) והתארגנות השמאל הלאומי (“הצטרפו לשמאל הלאומי‎ | בונים יחד שמאל ישראלי חדש‎ | הצטרפו היום לתמיכה בשמאל הלאומי‎”). האם השמאל הלאומי מזדהה עם מעשיה של ענת קם, מתנער מהם או סתם רוכב על חיפוש פופולרי? כי שמעתי ש”בר רפאלי עירומה עם תוכי” הולך טוב.


2.

“קורנים ושופעי חיוכים לכל עבר, הגיעו הבוקר (ג’) הזוכים הטריים ב-74 מיליון שקל בלוטו, לאסוף את הפרס שבו זכו”, מדווחת ענת שלו ב-ynet ‫‫(13.4.10). בכל התמונות שפורסמו נראים השניים רעולים במסכה המטופשת של הלוטו, ועל כן נותר רק להסיק ששלו התברכה בראיית רנטגן. שווה אייטם.


3.

התוכנית “עניין של טעם” מתוארת באתר הטלוויזיה החינוכית כך: “גיל חובב חוזר למסך בתכנית ראיונות חדשה, בה הוא מתארח בבתיהם של אנשים שקוראים ספרים. לא דוגמניות, לא זמרים בני 17, לא מודחות טריות מתכניות ריאליטי ולא כדורגלנים – אנשים שיש להם מה לומר”. וכשהם אומרים “לא מודחות טריות מתוכניות ריאליטי” הם מתכוונים בדיוק לזה: שפרה קורנפלד לא הודחה לאחרונה, אלא ניצחה מזמן, בתוכנית הריאלטי “האח הגדול”.


4.

אתר אשקלון ניוז פרסם כתבה מ”העיר כאן דרום” על איש העסקים צביקה בן שבת, שלפי כותרת המשנה “מדבר לראשונה על העליהום סביב משפטו בנוגע לחריגות הבנייה, על מצבו הבריאותי ועל השמועות הזדוניות”. שני תומכים נלהבים של בן שבת מתגלים בתגובות, אבי בן שבת ושירה בן שבת. נקודות חיוביות על חינוך הילדים לתמיכה בבן משפחה בעת צרה, נקודות שליליות על היעדרות משיעורי לשון.


5.

“טרגדיה זה כשאני חותך את האצבע שלי. קומדיה זה כשאתה נופל לבור ביוב פתוח ומת” – מל ברוקס (ynet, 8.4.10).


(תרמו למדור: אופיר, ניר ש)

• ארכיון “לידיעת התקשורת” >>

תגובות

תגובה אחת לפוסט “לידיעת התקשורת: פרסום ענת קם, הפנים של זוכי הלוטו, לא מודחת ריאלטי, משפחה תומכת וכמעט טרגדיה”

  1. י. on 16 באפריל, 2010 10:21

    אפרופו מגגלים “ענת קם”, התוצאות של חיפוש תמונה לשם הזה ממש עלובות.

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.