עין לזיון צופיה

לילה טוב, וברוכים הבאים לאינטרנט. ארזתם לבד? מישהו נתן לכם משהו להעביר? אנחנו שואלים כי יכול להיות שמישהו נתן לכם קובץ שנראה תמים אבל הוא בעצם מצגת שמסבירה, בתמונות ובמוזיקה, שמקור השם “מימונה” באישה שהאביסה את בעלה עד מוות וביטוח החיים שלו מימן לה תכשיטים ויגואר. אפשר לראות את התיק? תודה. ורגע לפני שאתם נכנסים, אנא הפקידו בשמירת החפצים כלי נשק, תכשיטים, שעונים וכל סממן של פרטיות.

עכשיו ספרו לי: מתי הזדיינתם לאחרונה?

“או מיי הולי גאד! הוא באמת אליל סקס! והוא כולו שלי!!! מוהאהאהאהאהא!”, משוויצה מישהי שעשתה את זה עם הבחור שלה בחמש תנוחות שונות, יומיים לפני הוולנטיין, במיטה בבית ברחוב רוקי מאונטן קורט באנקורג’, אלסקה (אני רוצה לחשוב שמדובר בבת המופקרת של שרה פיילין). מאיפה אני יודע את כל הפרטים המלוכלכים? האלמונית סיפרה לי, ובאותה הזדמנות לכל העולם דובר האינטרנט.

תסתכלו על הפעילות ברשתות החברתיות כמו על שיחה עם חבר טוב: אחרי שחפרתם לו על כל מה שקרה לכם היום, לא משנה כמה זה משעמם ואיזוטרי (“קמתי, התרחצתי, התלבשתי, צחצחתי שיניים, הלכתי למשרד, גנבתי אלפיים מסמכים והדלפתי אותם לכתב ‘הארץ'”), רק טבעי שהשיחה תגלוש לסקס. החבר הטוב שלכם הוא !I Just Made Love, אתר מפולין שרוצה לדעת הכל: מתי הזדיינתם? איפה? עם מי? ועם מי עוד? ובאילו תנוחות? ואיך היה? וואלה? כי בגירסה שלה זה היה כמו ביקור אצל רופא השיניים: היא נרדמה מיד ולא הרגישה כלום.

עמוד הבית של ijustmadelove.com נראה כמו אינפוגרפיקה של רעידות האדמה בצ’ילה: ככל שהעיגול גדול וחם יותר, הוא מעיד על יותר יחסי מין באותו אזור. זום-אין ואתם מתקרבים עוד ועוד למוקד הרעש, עד שאתם ממש יכולים לשמוע את הרעש. ברזולוציה הזאת, כל עיגול מציין זיון, ולחיצה עליו מביאה את המפרט המלא. כדי לחלוק את הרגע האינטימי שלכם אתם מתבקשים להקליק על המיקום שלכם בעולם ולפרט מין, נטייה מינית, תנוחה (69? רכיבה? דוגי? אוראלי? מסיונרי?), מקום (מיטה? סירה? מכונית? מלון? בטבע?), שימוש באמצעי הגנה והאם זו היתה טיסת הבתולין שלכם. אפשר לדרג את האקט בסולם של חמישה כוכבים, וגם לספר במילים איך היה (למשל: “טוב”, כמו שטלגרפה בחורה ששכבה עם מישהו ליד האצטדיון של מועדון הכדורגל פס בטהראן).

האתר מאגד את המידע לדוח סטטיסטי שקובע שארה”ב היא המדינה הכי מזדיינת במספרים אבסולוטיים (20,849 מאז השקת האתר בשנה שעברה), שרוב המזדיינים הם זוגות הטרוסקסואליים שעושים את זה במיטה, בדוגי או כשהאישה למעלה, ושהמדינות הכי מקונדמות הן סרביה ואחריה יוון, ברזיל ויפן.

ישראל, ותודה שהתאזרתם בסבלנות, עומדת על 197 זיונים (המפה הלא-מדויקת סופרת לתוכם גם כמה מספרים מהשטחים ומסיני), כשבמרכז נרשמו 191 מגעים, 29 בנגב ו-6 בצפון. במפתיע, אזור אילת שורץ התיירים והתיירות וציידי התיירים והתיירות רשם רק עשרה מקרים של החלפת נוזלי גוף. “אין כמו זיון על הבוקר… אחרי זה כל היום נראה מדהים”, מעיד אחד מהם, שעשה את זה בטבע כשהאישה רוכבת עליו. אחר, שעשה דוגי במיטה, מפרגן: “חזק! זה היא היתה כמו חיה!”

זהו, אני סיימתי.

• התפרסם במקור בגירסה שונה ב-7 לילות, ידיעות אחרונות, 16.4.10

תגובות

3 תגובות לפוסט “עין לזיון צופיה”

 1. ירון שהרבני on 17 באפריל, 2010 16:32

  בנוגע לפולניות – נצורה לשוני על אף האירוניה הברורה מאליה

  בנוגע לשאר, אני מוחה!
  אין אפשרות לציין מגע בו יש למעלה משני משתתפים

  דבר נוסף בו הבחנתי הוא חוסר האמינות, דווח על זוג לסביות באזור הגולן שעשו את זה בחיק הטבע ואילו המדווח – גבר…
  לתצפת על אנשים עושים סקס זה פטיש מסוג אחד, לדווח על זה לאתרים מציצניים לריק?
  או שאם הגבר אכן היה נוכח פעיל באותה הפעילות ברמת הגולן זה מחזיר אותי לנקודה הקודמת שזה לא בסדר שאין אפשרות לציין מין קבוצתי

  עלי להודות שמדי פעם בהחלט חלפה לי בראש המחשבה, בזמן שאני עושה X כמה אנשים עושים XXX?

 2. יואב מ. on 18 באפריל, 2010 13:55

  מה?
  כאילו, מה?
  זהו, אין לי מה להוסיף. חוץ מאולי בקשה לקניית כרטיסי טיסה לאי בודד לאיזה שנה שנתיים להתנתק מהטירוף הזה.

 3. מהנעשה בפורנוספירה : חדר 404 • הבלוג של עידו קינן on 8 בפברואר, 2011 07:58

  […] סקס: • עין לזיון צופיה • תיבת הסקס של נוח • חזון עצמאות (בעקבות פרשת פותגייט) […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.