“סרטון הלא מצונזר” של מפלגת כלכלה מוכיח: מדובר בספאם של מפלגה


ג’וני זילבר

הספאם של מפלגת כלכלה. צילום: מסך

להאשים מפלגה בבחירות האלו שהיא מתנהלת כמו ספאמר זה קצת כמו להאשים את המים בברז שהם רטובים ומריחים כמו סיד. אחרי הכל, אלו היו הבחירות שבהן מפלגות מכובדות-למחצה כמו העבודה ומכובדות-לשמינית כמו יש עתיד סימסו לנו ממש כאילו היה להם מבצע פיצה שנייה בחצי מחיר למכור לנו.

אבל ה… דבר הזה שקורה עכשיו בעמוד הפייסבוק של מפלגת כלכלה – זה חציית גבול. זה כבר משהו אחר. זה להפסיק להשתמש בשיטות מפוקפקות כדי להציק למצביעים, ולהתחיל להשתמש בשיטות באמת מפוקפקות כדי להקריפ גולשים.

הערב (ז’) פרסמה מפלגת כלכלה, שסימנה בקלפי הוא “פי” והיא התגאתה בעבר במועמדותם של יובל המבולבל ויוסי בובליל לפני שהחליפה אותם ביוליה שמאלוב ברקוביץ’, את הסרטון הבא. אם צפיתם בשידורי הבחירות היום כבר ראיתם אותו, משום שהסרטון, שהיה אמור להגיע רק לרשת, הגיע “בטעות” גם לטלוויזיה בשל בלבול בקלטת.

בסרטון, שכותרתו “המדינה מפשיטה אותנו! סירטון המצונזר של מפלגת כלכלה”, מככבת לין, שסיימה 12 שנות לימוד, וכדי להסביר לכם עד כמה מיסים זה רע היא מתפשטת, וכשדברים מתחילים להיות מעניינים, הם מוצנעים על ידי הכיתוב “המדינה מפשיטה אותנו!”

כן.

כאן הדברים מתחילים להחמיר באמת, בגלל שאז מופיעים שני דודים מאמריקה והם מצביעים עלינו הרבה ושואלים “האם היינו צריכים להגיע למצב הזה?” לא. לא היינו צריכים. ואילו אז המצב נהיה הרבה יותר גרוע.

אני לא יודע מי אלו, אבל נראה לי שהם רוצים למכור לי מכונית יד שנייה.

אני לא יודע מי אלו, אבל נראה לי שהם רוצים למכור לי מכונית יד שנייה.

אם תגיעו לדף הפייסבוק של מפלגת כלכלה, כי הרי אתם, כמוני, מצביעים פוטנציאלים, תראו רכיב – אפליקציה – שנקרא “סרטון הלא מצונזר“. מי שילחץ עליו יראה דף שמוכר לנו מהימים הרעים ביותר של ספאמרי הפייסבוק הנחותים ביותר: רכיב “לחצו לייק לדף שלנו כדי לקבל לינק לאיזה אתר חיצוני”:

11

לא צריך להיות מפלגה כדי להתבייש בעצמך בעמוד כזה. גם בגלידריית מושון ברחובות יודעים שאין שפל נמוך יותר להדרדר אליו משטיקים של “רוצים לראות את הבחורה מתפשטת באמת? עשו לנו לייק”. אבל אל חשש: אם צוללנים יגלו יום אחד שפל כזה, אני בטוח שמפלגת כלכלה תהיה הראשונה להדרדר אליו.

אם תלחצו לייק, תקבלו לינק לסרטון יוטיוב בערוץ הרשמי של מפלגת כלכלה. אני יודע, אני יודע: המילה רשמי נשמעת קצת מצחיק פה. מכיוון שאני מקווה שלא תעשו לייק לעמוד הפייסבוק של מפלגת כלכלה, השגתי לכם את הלינק לסרטון. הנה הוא. וכיוון שאני מקווה שלא תצפו בסרטון של מפלגת כלכלה, תרשו לי לקלקל לכם: כמו בכל הונאת ספאם טובה, גם כאן סרטון הלא מצונזר הוא דווקא סרטון הכן מצונזר בדיוק באותה מידה.

אין צורך להודות לי.

תגובות

3 תגובות לפוסט ““סרטון הלא מצונזר” של מפלגת כלכלה מוכיח: מדובר בספאם של מפלגה”

  1. שירי on 13 בינואר, 2013 12:23

    מאוד לא מפתיע שמפלגה בראשות הזבלולית הנכלולית שמאלוב ברקוביץ’ משתמשת בחפצון נשים על מנת להעביר מסר… הרי על גבן של נשים מוצלחות ממנה היא הגיעה לתודעה הציבורית ממילא.

  2. הדוד מאמריקה on 13 בינואר, 2013 23:22

    התגובה הראשונה (והתגובה לה) בסרטון ביוטיוב פשוט אדירה :)

  3. משה on 16 בינואר, 2013 00:19

    איני חייב לציין כתבה מעניינת אבל יש לך פרט חשוב. במקור הסרטון לאחר הלייק היה לא מצונזר . אך לאחר שלין דיברה עם האחים וביקשה לשמר את כבודה. האחים החליטו לצנזר גם את זאת למען לשמור את כבודה של לין. לדעתי זה דבר גדול לעשות ומגיעה לאחים כל הכבוד ולייק . המסר מאחורי הסרטון דיבר אלי כאדם שחי ביום יום במדינת ישראל . וחווה את הקשיים הבירוקרטיים המיותרים שהמדינה מפילה על רובנו. ואני אומר שבמציאות המדינה לא רק מפשיטה את הבגדים אלא גם כן את העור של האזרחים. לדעתי המצע שלהם מאוד משכנע ואין שום סיבה מדוע לא להתחיל ליזום אותה ולשפר לכולנו את החיים. איך שמעתי את ח”כ יוליה שמאלוב ברקוביץ אומרת. “זה לא גזירת גורל זה גזירת מדינה” אני הולך הפעם להצביע פי בקלפי למפלגת כלכלה

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.