גופים שצריך לשלול מהם את החיבור לאינטרנט

אייקון התחברות לאינטרנט בדאיילאפ

נכנסתם לאתר של רשת מוצרי החשמל אבי סופר ואתם רוצים לקבל את רשימת הסניפים? הקליקו על הלשונית “רשימת סניפים” ותינזפו:

למידע בנוגע למיקום הסניפים, שעות פעילות ,מספרי הטלפון השונים או שירות לקוחות, אנא חייגו: 077-80-10-100

האתר הינו אתר הזמנת מוצרים בלבד ולא נותן שירותי מודיעין !

אתר אבי סופר מבהיר שהוא לא מספק שירותי מודיעיןפיע

אתר “הספרייה” נסגר, ואם אתם רוצים לדעת פרטים על האתר החדש, היכנסו לאתר שנסגר והוא כבר ידריך אתכם כמו ספרן גרוע:

אתר הספרייה נסגר

אנא פנה לספרייה באזור מגורייך לפרטים על האתר החדש

הודעת סגירה באתר "הספרייה"

הלשינו: עידן דורפמן, שושו ענבר.

הקראה דרמטית: “פתאום מגניב לעשן סמים, ולמי אכפת מהנזק” || ג’וני זילבר

אמש פירסם כתב העיתון מקור-מעריב-ראשון אסף גולן מאמר חוצב להבות ואינסטנט-קאלטי בגנות המריחואנה, הגראס וחלילה גם החשיש. לטובת מי שלא מכיר את העולם התרבותי שממנו מגיע המאמר, צילמנו פה הקראה דרמטית המביאה גם לקורא החילוני, שלא מבין מה קרה למאמרים במעריב, את הווליום שבו יש לקרוא את המאמר.

לפתוח רמקולים. אבל על חלש.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-8wLjV1a76c[/youtube]

“סרטון הלא מצונזר” של מפלגת כלכלה מוכיח: מדובר בספאם של מפלגה


ג’וני זילבר

הספאם של מפלגת כלכלה. צילום: מסך

להאשים מפלגה בבחירות האלו שהיא מתנהלת כמו ספאמר זה קצת כמו להאשים את המים בברז שהם רטובים ומריחים כמו סיד. אחרי הכל, אלו היו הבחירות שבהן מפלגות מכובדות-למחצה כמו העבודה ומכובדות-לשמינית כמו יש עתיד סימסו לנו ממש כאילו היה להם מבצע פיצה שנייה בחצי מחיר למכור לנו.

אבל ה… דבר הזה שקורה עכשיו בעמוד הפייסבוק של מפלגת כלכלה – זה חציית גבול. זה כבר משהו אחר. זה להפסיק להשתמש בשיטות מפוקפקות כדי להציק למצביעים, ולהתחיל להשתמש בשיטות באמת מפוקפקות כדי להקריפ גולשים.

הערב (ז’) פרסמה מפלגת כלכלה, שסימנה בקלפי הוא “פי” והיא התגאתה בעבר במועמדותם של יובל המבולבל ויוסי בובליל לפני שהחליפה אותם ביוליה שמאלוב ברקוביץ’, את הסרטון הבא. אם צפיתם בשידורי הבחירות היום כבר ראיתם אותו, משום שהסרטון, שהיה אמור להגיע רק לרשת, הגיע “בטעות” גם לטלוויזיה בשל בלבול בקלטת.

בסרטון, שכותרתו “המדינה מפשיטה אותנו! סירטון המצונזר של מפלגת כלכלה”, מככבת לין, שסיימה 12 שנות לימוד, וכדי להסביר לכם עד כמה מיסים זה רע היא מתפשטת, וכשדברים מתחילים להיות מעניינים, הם מוצנעים על ידי הכיתוב “המדינה מפשיטה אותנו!”

כן.

כאן הדברים מתחילים להחמיר באמת, בגלל שאז מופיעים שני דודים מאמריקה והם מצביעים עלינו הרבה ושואלים “האם היינו צריכים להגיע למצב הזה?” לא. לא היינו צריכים. ואילו אז המצב נהיה הרבה יותר גרוע.

אני לא יודע מי אלו, אבל נראה לי שהם רוצים למכור לי מכונית יד שנייה.

אני לא יודע מי אלו, אבל נראה לי שהם רוצים למכור לי מכונית יד שנייה.

אם תגיעו לדף הפייסבוק של מפלגת כלכלה, כי הרי אתם, כמוני, מצביעים פוטנציאלים, תראו רכיב – אפליקציה – שנקרא “סרטון הלא מצונזר“. מי שילחץ עליו יראה דף שמוכר לנו מהימים הרעים ביותר של ספאמרי הפייסבוק הנחותים ביותר: רכיב “לחצו לייק לדף שלנו כדי לקבל לינק לאיזה אתר חיצוני”:

11

לא צריך להיות מפלגה כדי להתבייש בעצמך בעמוד כזה. גם בגלידריית מושון ברחובות יודעים שאין שפל נמוך יותר להדרדר אליו משטיקים של “רוצים לראות את הבחורה מתפשטת באמת? עשו לנו לייק”. אבל אל חשש: אם צוללנים יגלו יום אחד שפל כזה, אני בטוח שמפלגת כלכלה תהיה הראשונה להדרדר אליו.

אם תלחצו לייק, תקבלו לינק לסרטון יוטיוב בערוץ הרשמי של מפלגת כלכלה. אני יודע, אני יודע: המילה רשמי נשמעת קצת מצחיק פה. מכיוון שאני מקווה שלא תעשו לייק לעמוד הפייסבוק של מפלגת כלכלה, השגתי לכם את הלינק לסרטון. הנה הוא. וכיוון שאני מקווה שלא תצפו בסרטון של מפלגת כלכלה, תרשו לי לקלקל לכם: כמו בכל הונאת ספאם טובה, גם כאן סרטון הלא מצונזר הוא דווקא סרטון הכן מצונזר בדיוק באותה מידה.

אין צורך להודות לי.

צפו: (צפו:) (צפו::))


פוסט של ג’וני זילבר

eye play, by Stephanie Meshke and Ido Kenan (cc-by-nc-sa)

באינטרנט, 2012 היתה ללא ספק שנת ה”צפו”. למעשה, “צפו:”. לא שנת האייפון או הפייסבוק או הוויקיליקס, כשנים קודמות; לא השנה של העיתונות המקוונת, של חומת התשלום, של האייפד, של הטוקבק – שנת הצפו: אם כן, זו הייתה השנה שהייתה, צפו:

צפו: עובד מקדונלדס מציל חייה של פעוטה (וידאו). צפו: היטלר מגיב על רומן דנה ספקטור-דן שריג (סאטירה). צפו: 20 שיאי עולם בעירום (לא ליד הבוס). צפו. זה התחיל בבלוגיה אבל עכשיו יש צפו בכל כלי תקשורת שלא מכבד את קוראיו. בגוגל יש חמישה מיליון תוצאות ל”צפו:” צפו בוואלה: השגרירה המצרית מכה מאבטחת בשדה התעופה. צפו בחדשות ערוץ 7: אלדד ובן ארי מדברים ערבית. צפו בגלובס: על אילו מניות ממליץ מי שקורא “להיכנס עמוק לשוק”?

צפו: לא בכדי מבדילה בין המילים צפו וטפו רק אות אחת. הנה וידאו. מצאנו אותו מונח על רצפת האינטרנט ואנחנו לא מרימים אותו משם, רק “מביאים אותו לכם”, יענו מביאים אותה לכם בלינק, בלי להגיד כלום ובלי להוסיף כלום, רק לפעמים מעתיקים את התוכן לשרת הווידאו שלנו כדי שתראו פרסומות ואת הלוגו שלנו. להוסיף את הלוגו שלנו זה גם משהו שרץ טוב השנה. זה דבר שהולך טוב באינטרנט, התוכן הזה של הצפו:, מיקסום של השקעה אל מול העלויות. המילה צפו: עצמה כל כך אינטרנטית בעצמה: קצרה ואלימה, מצווה, כלומר קוראת לפעולה, לא משאירה מקום לתהיות. צפו: כדאי לכם, זה חומר טוב, זה דיילות מתפשטות במסגרת תדריך הבטיחות ב”אייר סינגפור”.

(מרגש).

כמו ב"התפוז המכני": צפו:! צפו:! צפו:!

צפו: שלוש דקות ואתם מבודרים. צפו: להיט ויראלי: שיר הציצי. הנה התחרמנתם והתבדרתם. אבל עכשיו אתם משועממים שוב, אז אתם יודעים מה, צפו: ברגעי “הצונאמי” בקניון במודיעין. הנה התבדרתם וגם אתם יודעים מה הולך עכשיו בחדשות. יכול להיות שיש לכם תואר שני במדע המדינה, אבל אתם כבר לא יכולים לקרוא כתבות שיש בהן יותר מ-500 מילה. יכול להיות שאתם עושים עכשיו תואר במדעי המדינה, אבל למרבה הצער יש אינטרנט אלחוטי חינם בקמפוס, ואפשר לצפות: גם בלי ווליום. 500 מילה זה הרבה בעצם, גם שתי פסקות זה מכביד כבר, זה לא אינטרנטי ומי שכותב ככה לא מבין את העולם של היום. צפו: תקלת הזיקוקים הגדולה (לא לרגישים). צפו: להרבה יותר התראות מפייסבוק בקרוב. צפו: מוכרת את הבתולים למרבה במחיר. בכלל, אין זמן לקרוא כי אחרי שצפיתם: מצפים מכם שתגיבו: בעמוד הפייסבוק שלנו: ואולי גם תשתפו: עם חבריכם בעמוד הפייסבוק שלכם. אולי בעצם צריך להגיד צופו: צופו על הרוח הקלילה בין הרבה דפים נצפים, דלגו, קוראים-לא-קוראים, מרחפים כדבורים, נוגעים בעלה כותרת, מלטפים אבקן, יונקים מעט שבמעט צופ: ולא נוחתים בשום מקום, ולא מוצאים דבר שיש לו ערך תזונתי – מרחפים, עד שהכנפיים מתעייפות והגיע הזמן לחזור לכוורת.

חדשות 2 מתבקשים להבין בטוויטר, או לפחות להפסיק להסביר אותו לאחרים

טוויטר. איור: יעל בוגן, העין השביעית the7eye.org.il, cc-by-nc-sa

חדשות ערוץ 2 מפעילים טוויטר ומקדמים את טוויטר בהתלהבות השמורה לילד שגילה את הלגו, אבל הם עדיין לא לגמרי שולטים בטרמינולוגיה ובפרקטיקה.

חדשות ערוץ 2 מסתבכים בטוויטר

– “השר אהרונוביץ’ ממתין לטוויטרים שלכם”. טוויטרים כשם עצם הם: (1) חשבונות טוויטר; (2) משתמשי טוויטר. השר, אם הוא מחכה למשהו, זה לטוויטים שלנו.

– “יש לכם שאלות לשר? please RT”. שמעו, אני לא יודע מה סיפרו לכם, אבל RT זה retweet, כלומר לצטט טוויט של מישהו אחר. איך אני אמור לכתוב שאלה באמצעות ריטוויט?

channel 2 news twitter 2 ARROW

– “כדי להוסיף את חדשות 2 באינטרנט. לחצו על ‘find people’ בצד הימני העליון של העמוד, והזינו את שם הטוויטר: channel2news. לאחר מכן לחצו על ‘follow'”. זה כי התקשיתם לתת את הלינק twitter.com/channel2news?

channel 2 news twitter search

בסרטון אתם מדגימים חיפוש בטוויטר של המחרוזת twitter.com/channel2news. והרי מבזק שהתקבל זה עתה: אפס תוצאות.

channel 2 news twitter search 2

– “הצטרפו לחדשות 2 באינטרט”. תודה. ברשותכם, אתם תהיו באינטרט ואנחנו נישאר באינטרנט. זה יהיה הכי טוב לכל הצדדים.

• מן הארכיב: גלובס מתבקשים להבין בטוויטר

פשקוויל: אינטרנט מביא תסמונת שורש כף היד

שי שלום ראה את הפשקווילים האנטי-אינטרנטיים וקיבל השראה:

פשקוויל רפואי (יוצר: שי שלום) ופשקוויל בבני ברק (צילום: מיכאל זילברמן)

פשקווילי אינטרנט: “אנטרנט=סרטן”, “האינטרנט הוא אבי אבות הטומאה”

אני לא יודע מה עובר על הפשקווילערים החרדים בזמן האחרון, אבל האינטרנט ממש ממש מפריע להם. עד כדי כך שהם טרחו למצוא שהוא שווה בגימטריה ל”סרטן”. אם כותבים אותו בלי יו”ד. ואם אתם מאמינים להבלי הבאבא-בובה הללו. אגב, מה גרם לסרטן לפני שהיה אינטרנט? שליחנו לבני ברק, מיכאל זילברמן, צילם:

אנטרנט = 319 = סרטן, פשקוויל בבני ברק. צילום: מיכאל זילברמן

וגם הרב עובדיה יוסף, איש שאני מאוד מעריך, גויס לקמפיין:

האינטרנט הוא אבי אבות הטומאה. צילום: amitprobable, cc-by-sa

פשקווילים קודמים שפורסמו כאן:

ירושלים:
פשקוויל נגד אינטרנט בירושלים. צילום: היתוך קר למפגרים, cc-by-nc-sa

בני ברק:

internet-causes-cancer-sign-in-bney-brak-photo-by-michael-zilberman

internet-is-an-abomination-sign-in-bney-brak-photo-by-michael-zilberman

האינטרנט מביא סרטן

מיכאל זילברמן צילם את הפשקווילים הנהדרים האלה שלשום בבני ברק:

internet-causes-cancer-sign-in-bney-brak-photo-by-michael-zilberman

internet-is-an-abomination-sign-in-bney-brak-photo-by-michael-zilberman

נרג מעריב השיק מערכת הפעלה חדשה: פיירפוקס

מעריב FAIL (הלשין: מתניה מוזס):
מערכת ההפעלה פיירפוקס בנרג מעריב

מן הארכיף: חדשות 2 חושבים שדוסים התקיפו את האתר של ישראל ביתנו

נענע10: שומרים על איכות הסביבה, עץ אחד בכל פעם

מאז שערוץ 10 אימץ את הטרנד האקולוגי, האימיילים היוצאים שלהם מפצירים בנמען “אנא התחשבו בסביבה לפני שתדפיסו דואר זה – הכדור בידיים שלנו”.

הודעת "אל תדפיסו אימייל זה" באימייל שהגיע מערוץ 10

ובינתיים, בנענע10: המנכ”ל החדש גיא אליאב רוצה לבדוק את התפוקה והתוצרת של הפרילאנסרים של האתר. לפיכך הוא ביקש מהעורכים להעביר לו את כל הכתבות של הפרילאנסרים מהחודשיים האחרונים, מודפסות.

לדף הבא →