NiXi בחרה ספק אינטרנט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NiXi, החנות החדשנית-פורצת-דרך-רב-חושית-אולטימטיבית-מהפכנית-מובילה-מקצוענית-המילה-האחרונה-וכו’, מצאה ספק אינטרנט. הסופרלטיבים לא איחרו להגיע:

הודעה לעיתונות
חברת NiXi בחרה ב smile אינטרנט זהב
כשותף האינטרנט במימד החדש

קו האינטרנט המהיר ביותר עובר ב NiXi –
10 מגה בייט אלחוטי

חברת NiXi, הפותחת את שערי המימד הראשון שלה בסוף דצמבר, בחרה בחברת smile אינטרנט זהב כשותף האינטרנט במימד. smile אינטרנט זהב תספק למימד פס גלישה רחב בנפח 10 מגה בייט. החיבור יהיה בטכנולוגית Wi-Fi (אלחוטית) והקהל המגיע למימד יוכל ליהנות מחוויית גלישה יוצאת דופן ומהנה במיוחד, בעת שהוא עורך את קניותיו במתחם הקמעונאי או כשהוא יושב בבית הקפה המשובח אשר במימד.

NiXi חרטה על דגלה ערכים של חדשנות, מובילות ומקצוענות . מתוך רצון להגשים את החזון המושתת על ערכים אלו ולספק לקהל לקוחותיה ולאוהבי הטכנולוגיות חווית גלישה מיוחדת, המהווה את המילה האחרונה בתחום, בחרה Nixi את smile, המובילה והגדולה ביותר בתחום זה, כבית האינטרנט שלה.

במסגרת שיתוף הפעולה בין החברות, smile אינטרנט זהב תארח את אתר האינטרנט של NiXi בחוות השרתים שלה וכן תנהל את שירותי הדואר האלקטרוני של עובדי NiXi, כולל יכולת שליטה מהבית. לקוחות smile אינטרנט זהב יוכלו ליהנות מהטבות ודיוור ישיר על המבצעים המתקיימים בNiXi והודעות על מוצרים חדשים. מועדון com.unity בו חברים הלקוחות העסקיים של smile אינטרנט זהב יערוך חלק מאירועי ההשקה, ימי עיון וכנסים במימד NiXi.

NiXi הינה רשת חנויות קונספט ייחודית, המשלבת מן הצד האחד בוטיק למותגים המובילים בקטגוריות מוצרי המחשוב, התקשורת והאלקטרוניקה הבידורית (מצלמות דיגיטליות, טלפונים סלולריים, מסכי פלזמה, רובוטים, קונסולות משחקים, נגני מוסיקה דיגיטליים, מחשבים נישאים, מערכות קולנוע ביתי וכד’), ומן הצד השני, בית קפה איכותי בעיצוב חדשני, הכולל בר אלכוהול עשיר, בר סושי ומטבח חלבי משובח.

המימד הראשון צפוי להיפתח בסוף החודש, בבית המילניום (הבניין היוקרתי בו נמצא מועדון הבריאות, ‘הולמס פלייס’), אשר בסמוך לצומת רעננה צפון, באזור ההיי-טק הבינלאומי של רעננה. בהקמת המימד הושקעו כ-13.1 מיליון ש”ח.

הקונספט הייחודי של NiXi תוכנן ונבנה בקפידה לאחר לימוד מעמיק ומקיף של התחום בארץ ובחו”ל ע”י היזמים, במשך למעלה משנתיים. הנהלת NiXi, בשיתוף חברת המיתוג המובילה, ‘עדלי אנד פרטנרס’, בראשות עדלי סטוק ומיכל ברנט, הובילה את תהליך בניית המותג, המבוסס על שילוב של טבע וטכנולוגיה והמתחבר לעקרונות חזון החברה.

המימד כולו – היכל של חדשנות, המתפרס על פני כ- 800 מ”ר – ממותג ומעוצב בעיצוב מוקפד, חדשני ואולי אפילו מהפכני. עשרות זרועות פלדה בגובה של כ-5 מטרים (במשקל כולל של 37 טון) יוצרות קונסטרוקציה המחופה זכוכית ומראות (במשקל כולל של כ-15 טון), והמשווה למימד צורת כיפה. במימד שולטים צבעי לבן וניקל, והחומרים נירוסטה וזכוכית. השימוש בצבעים ובחומרים הללו מעניק סביבה ניטראלית ומינימליסטית, המבליטה את המוצרים המוצגים במימד באופן אולטימטיבי. כמו כן, במתחם פרוסים כ- 50 מסכי פלזמה ו-LCD, לרבות מסך קולנוע ענק בגודל של 160 אינץ’ (!) בבית הקפה, ומערכות מולטימדיה חדשניות, המוסיפות אף הן לחוויית הקניה הייחודית. כל מתחמי המימד מנוהלים באמצעות מערכות מידע ובקרה מהמתקדמות בתחומן, אשר האינטגרציה ביניהן פותחה במיוחד עבור NiXi, ושנועדו אף הן לאפשר שיטות תצוגה ומכירה חווייתיות.

קהל היעד של NiXi הינו אוהבי החדשנות הטכנולוגית. NiXi החליטה למקם את חנות הדגל בסביבה עתירת טכנולוגיה מתקדמת – איזור ההיי-טק הבינלאומי של רעננה – סביבה אשר תהלום היטב את אופייה המיוחד ומהותה של NiXi. בדרך זו, מבקשת NiXi להיות קרובה יותר לקהל של ‘early adapters‘ [“מתאמים מוקדמים?” – ע”ק] – אלו שאוהבים ורוצים לחוות ראשונים את המלה האחרונה בתחום הטכנולוגיה. לרשות לקוחות NiXi תעמוד חנייה בשפע וללא תשלום.

אריאל נס, יזם ומנכ”ל NiXi, אמר כי: “שיתוף הפעולה בין smile אינטרנט זהב לחברת NiXi יתרום רבות לקהל אוהבי החדשנות הטכנולוגית. שיתוף פעולה של מיזם ייחודי ומתקדם כNiXi עם smile אינטרנט זהב, החברה המובילה בארץ בתחומה, הינו שתוף פעולה שהמרוויחים הגדולים בו הם קהל הצרכנים, שמצפה ורוצה לקבל את הטוב ביותר מהמקצוענים ביותר.”

לדברי אלי הולצמן, מנכ”ל smile אינטרנט זהב: “אנחנו שמחים שחברת NiXi בחרה בנו כשותף אסטרטגי ובטוחים ששיתוף הפעולה הרחב בין החברות ייצר ערך מוסף ללקוחות NiXi ולקוחות smile אינטרנט זהב. החיבור בין smile אינטרנט זהב לחברת NiXi הוא הוכחה נוספת ליכולות המתקדמות של smile.biz, חטיבת הלקוחות העסקיים של smile אינטרנט זהב, לספק פתרון טכנולוגי מתקדם המותאם לדרישות הייחודיות של כל לקוח”.

תגובות

9 תגובות לפוסט “NiXi בחרה ספק אינטרנט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”

 1. גילעד on 19 בדצמבר, 2005 13:43

  ילדים, מהיום אל תאמרו “זאב, זאב”, אמרו “ניקסי, ניקסי”.

  אלמלא הייתי מקדם בברכה כל מיזם גאדג’טים כלשהו, הייתי מאחל להם שיסגרו את הבאסטה בתוך חצי שנה בכדי שאפשר יהיה שוב לצחוק על ההודעות האיומות האלה שהם מאשרים ליחצ”נים שלהם להוציא, כאילו אנחנו ב-1999 ו/או ביקום שבו מוכרים רק בולשיט.

 2. דניס ויטצ'בסקי on 19 בדצמבר, 2005 15:18

  במקור שאני קיבלתי לא היו הדגשות.

  מאוד אהבתי את הצניעות שלהם. הם לא בטוחים שהעיצוב שלהם מהפכני, והם לא מתביישים להגיד את זה!

 3. שי פישר on 19 בדצמבר, 2005 15:41

  חווית גלישה יוצאת דופן ומהנה במיוחד?
  מה כל כך מיוחד בגלישה שלהם?
  שמא מסתתר ויברטור מתחת למושב?

 4. grebulon on 19 בדצמבר, 2005 17:13

  וכל זה ביום שאשף הספינים אלי “אני בטוח שנחזור להרוויח” רייפמן סוגר את אמבלייז סיסטמס – http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3186268,00.html
  עוד על כך פה:
  http://grebulon.com/blog/frame.asp?blog_id=225

 5. Raful on 19 בדצמבר, 2005 17:52

  אבל, בעיקרון, מה שקורה זה שאתה מפרסם אותם.
  נהנה, לפחות?

 6. אלפרון on 20 בדצמבר, 2005 11:33

  ולי נראה שאם בטעות מישהו מניקסי יגיע לפה בטעות, ההדגשות האלה של הסופרלטיבים העצמיים ימצאו חן בעיניו וכך יראו ההודעות הבאות לעיתונות שלהם.
  אגב, זה רק אני או שזו בדיוק אותה הודעה קודמת רק בתוספת פסקה בהתחלה ושתיים בסוף?

 7. Room 404 on 16 בינואר, 2006 21:59

  […] התגעגעתם, נכון? אז בשורות משמחות: אחרי ש-NiXi, החנות החדשנית-פורצת-דרך-רב-חושית-אולטימטיבית-מהפכנית-מובילה-מקצוענית-המילה-האחרונה-וכו’, מצאה משרד פרסום, חתמה על הסכם עם ניופאן ובחרה ספק אינטרנט, היא סופסוף נפתחת. […]

 8. Room 404 on 26 ביוני, 2006 14:01

  […] למשקיעים זה שיעור בהיבריס, למתגבבים גילעד נס ולוט בערפל – אני מקווה ששמתם כסף על ההימורים המוצלחים שלכם, ולקוראי חדר 404 – פרידה עצובה מסדרת ההודעות לעיתונות היותר מוגזמות ומגוחכות שנראו בישראל. […]

 9. איתי on 1 באוגוסט, 2008 06:28

  אותי הכי פחות מצחיק הם הקופים האומללים של מר הולצמן.

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.