NiXi נפתח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

התגעגעתם, נכון? אז בשורות משמחות: אחרי ש-NiXi, החנות החדשנית-פורצת-דרך-רב-חושית-אולטימטיבית-מהפכנית-מובילה-מקצוענית-המילה-האחרונה-וכו’, מצאה משרד פרסום, חתמה על הסכם עם ניופאן ובחרה ספק אינטרנט, היא סופסוף נפתחת.

ברשותכם, הפעם אתם תדגישו בעיני רוחכם את הסופרלטיבים:

זהו, זה קורה! NiXi פותחת שעריה

לאחר שבועות של המתנה וציפייה, יפתח סוף סוף מימד NiXi ביום שלישי הקרוב – 17 בינואר 2006. המימד יפתח בבית המיליניום, התדהר 3, בסמוך לצומת רעננה צפון. המימד יהיה פתוח שבעה ימים בשבוע, מידי יום מהשעה 10:00 ועד 22:00, בימי שישי יפעל המימד בין השעות 09:00-15:30 ובמוצ”ש יפתח חצי שעה לאחר כניסת השבת ועד 23:00. NiXi Café, המהווה חלק אינטגרלי פועל מידי יום בין השעות 07:00-24:00, ביום ו’ ייסגר המקום ב-15:30 ובמוצ”ש יפעל במקביל לשעות הפתיחה של המימד.

NiXi הינה רשת חנויות קונספט ייחודית, המשלבת מן הצד האחד בוטיק למותגים המובילים בקטגוריות מוצרי המחשוב, התקשורת והאלקטרוניקה הבידורית (מצלמות דיגיטליות, טלפונים סלולריים, מסכי פלזמה, רובוטים, קונסולות משחקים, נגני מוסיקה דיגיטליים, מחשבים נישאים, מערכות קולנוע ביתי וכד’), ומן הצד השני בית קפה באיכות גבוהה ובעיצוב חדשני, הכולל בר אלכוהול עשיר, בר סושי ומטבח חלבי משובח.

NiXi חרתה על דגלה ערכים של חדשנות, מובילות ומקצוענות. כתוצאה מאסטרטגיה זו, קהל אוהבי הטכנולוגיה צפוי להיחשף לראשונה לחוויה שתספק את המילה האחרונה בתחום. מתוך רצון להגשים את החזון המושתת על ערכים אלו, ומתוך המחויבות לקהל לקוחותיה, הקימה הנהלת NiXi את המיזם, שאין כדוגמתו בארץ ובעולם.
מיטב החברות הפועלות במשק הישראלי יציגו את מוצריהן במימד. בין החברות אשר יציגו את מוצריהם ב-NiXi ניתן למנות את חברת ניופאן, אשר אחד מבעליה ומנהלה צביקה גיור, מנכ”ל ובעלים של קבוצת ניופאן אמר כי: “בניופאן יודעים להעריך את “הקפיצה הקוואנטית” שמבצעת NiXi בשוק הקמעונאי בישראל בכלל, ובקמעונאות מוצרי המחשוב, התקשורת והאלקטרוניקה הבידורית, בפרט. אנו שמחים על שיתוף הפעולה האסטרטגי בין החברות. לדעתנו, קיים קהל המחפש את המילה האחרונה, ו-NiXi עונה על צורך זה. ניופאן מתכוונת להשיק מוצרים ומותגים חדשים במקום”.
חברות נוספות אשר יציגו וימכרו את המוצרים ב-NiXi הן: חברת מייקרוסופט, יורוקום – נציגת נוקיה ופאנסוניק בישראל, ישפאר – נציגת סוני בישראל, הדר סוכנויות נציגת NIKON, ידע מחשבים ותוכנה – נציגת אפל, קנון ישראל, מפל סוכנויות נציגת LOWE, ח.י. נציגת LG בישראל, HP – מחשבים ומדפסות וחברות נוספות מהמובילות בשוק.
חברות אלו, בשיתוף הנהלת NiXi, בחרו בקפידה רבה את המוצרים אשר יוצגו וימכרו במקום. המוצרים אשר ימכרו הם הטובים והנבחרים ביותר מבין מוצריה של כל חברה. חלקם של המוצרים אף בלעדי ויוצג ויימכר אך ורק ב-NiXi. בין מוצרים אלו ניתן למנות את:
– רובוטים של סוני.
– מחשבים של Accer בשיתוף עם פרארי.
– תוכנת המדיה סנטר של מייקרוסופט ותוכנות נוספות לא מגויירות.
– מסך פלסמה 71 אינטש של LG. מסך זה מצופה זהב, הוא היחיד במינו במזה”ת וכמוהו יש רק 1000 בעולם כולו. מחירו של המסך 110,000 $.
– מדפסות פוטו של קנון.
– לוח גרפי מיוחד שהכתוב עליו עובר ישירות למסך המחשב.
מתוך הרצון למצוא עבור הלקוחות את המוצר המתאים ביותר לצרכיהם, ולממש את הפוטנציאל הגלום במוצרים הטכנולוגיים השונים עבורם, באולם התצוגה יוצג דגם אחד מכל מוצר, בתצורתו המורכבת והשלמה. כחלק מתפיסת הבוטיק, ניפוק הסחורה ללקוח איננו מן המדף אלא מן המחסן הממוחשב, באופן שמותיר את המדפים נקיים ממארזים וקופסאות, בדומה לנהוג בבוטיקים ושלא כמקובל. כך גם, כדי ליצור חוויה אינטראקטיבית אולטימטיבית ללקוח, המוצרים כולם מחוברים לחשמל ולאינטרנט, ומופעלים, כך שהלקוח מוזמן לחוש, להתנסות ולהתאהב… NiXi משנה את כללי המשחק גם בתחום תצוגת המוצרים.

הקונספט הייחודי של NiXi תוכנן ונבנה בקפידה לאחר לימוד מעמיק ומקיף של התחום בארץ ובחו”ל ע”י היזמים במשך למעלה משנתיים ימים. הנהלת NiXi, בשיתוף חברת המיתוג המובילה, ‘עדלי אנד פרטנרס’, בראשות עדלי סטוק ומיכל ברנט, הובילה את תהליך בניית המותג, המבוסס על שילוב של טבע וטכנולוגיה והמתחבר לעקרונות חזון החברה. המימד כולו – היכל של חדשנות, המתפרס על פני כ- 800 מ”ר – ממותג ומעוצב בעיצוב מוקפד, חדשני ואולי אפילו מהפכני. עשרות זרועות פלדה בגובה של כ- 5 מטרים (במשקל כולל של 37 טון) יוצרים קונסטרוקציה המחופה זכוכית ומראות (במשקל כולל של כ-15 טון), והמשווה למימד צורת כיפה. במימד שולטים צבעי לבן וניקל, והחומרים נירוסטה וזכוכית. השימוש בצבעים ובחומרים הללו מעניק סביבה נייטראלית ומינימליסטית, המבליטה את המוצרים המוצגים במימד באופן אולטימטיבי. כמו כן, במתחם פרוסים כ- 50 מסכי פלזמה ו- LCD (לרבות מסך קולנוע ענק בגודל של 160 אינץ’ (!) ב-NiXi Café) ומערכות מולטימדיה חדשניות, המוסיפים אף הם לחוויית הקניה הייחודית. ראוי לציין עוד, שהמימד כולו – אולם התצוגה והקפה – מנוהל באמצעות מערכות מידע ובקרה מהמתקדמות בתחומן, שהאינטגרציה ביניהן פותחה במיוחד עבור NiXi, ושנועדו אף הן לאפשר שיטות תצוגה ומכירה חווייתיות. במימד פועל קו האינטרנט המהיר בישראל, של ספק האינטרנט Smile 012, ברוחב פס של MB10 (!), בטכנולוגיית Wi-Fi (אלחוטית), כך שב-NiXi Café יוכלו הלקוחות ליהנות מחוויית גלישה יוצאת דופן ומהנה במיוחד.
תרומה חשובה למראה המיוחד של המימד יש לייחס גם לגונדולות המוצבות בחנות. לאחר תהליך אפיון ועיצוב מורכב, שנמשך כארבעה חודשים בהשתתפות צוות מוביל ב- NiXi, יוצר במיוחד עבור NiXi, ע”י חברה איטלקית מובילה, פתרון מידוף חדשני ומתוחכם – ‘custom made’ – של גונדולות עליהן יוצגו המוצרים השונים בחנות. כל גונדולה עוצבה והותאמה לצרכים המיוחדים של כל קטגוריה של מוצרים, כשמדפי הגונדולות מוארים בתאורת לדים (LEDS), ומחווטים במערכות חשמל, תקשורת, ואבטחה חדשניות. גם לגונדולות המרהיבות והאלגנטיות הללו תרומה מרכזית בהבלטת המוצרים השונים העתידים להימכר במימד.

קהל היעד של NiXi הינו אוהבי החדשנות הטכנולוגית. NiXi החליטה, בדרכה המיוחדת, למקם את חנות הדגל בסביבה עתירת טכנולוגיה מתקדמת – איזור ההיי-טק הבינלאומי של רעננה – סביבה אשר תהלום היטב את אופיה ומהותה של NiXi. בדרך זו מבקשת NiXi להיות קרובה יותר לקהל של ‘early adapters’ – אלו שרוצים לחוות ראשונים את המלה האחרונה. המימד הראשון ממוקם, כאמור, בבנין היוקרתי והאיכותי ביותר במתחם ההיי-טק של רעננה, בנין הידוע בשמו ‘בית המילניום’. לרשות לקוחות NiXi תעמוד חנייה בשפע וללא תשלום.

NiXi שמה לנגד עיניה כיעד את מחויבותה המלאה בפני קהל אוהבי הטכנולוגיה בישראל להיות פורצת דרך, חדשנית ומובילה, וכך הנהלתה פועלת בכל פעולה והחלטה שנתקבלו במהלך הקמת המימד. כך למשל, על גג בניין המימד, בגובה של מעל ל- 60 מטרים, הציבה NiXi שלט ראשון מסוגו במדינת ישראל. השלט, המשתרע על גודל נטו של כ- 50 מ”ר (!), עשוי בטכנולוגיה חדשנית ומיוחדת – ‘Neon RGB’ – המאפשרת לשלט להאיר בתאורה דמוית לדים בצבעים מרהיבים המתחלפים באופן ממוחשב והניתן לתכנות.

אריאל נס, יזם ומנכ”ל NiXi, מסכם: “”NiXi מאמינה שקיים בישראל קהל גדול של אוהבי טכנולוגיה, אשר צמא למקום שיספק עבורו את הצורך בעדכניות טכנולוגית, במקצוענות, בחדשנות ובחוויה מיוחדת. NiXi הוקמה לטובת אותו קהל כדי לענות בדיוק על צורך זה. זוהי למעשה זירה של אוהבי הטכנולוגיה למען אוהבי הטכנולוגיה”, בה מוצג קונספט חדשני בעולם הקמעונאות, בו אוהבי טכנולוגיה מביאים את המקצוענות בחדשנות לכל קהל אוהבי הטכנולוגיה. צוות NiXi, כשוחר טכנולוגיות וקידמה, פועל ויפעל ללא לאות, בכל החלטה ניהולית ובכל אלמנט במימד, לאפשר לקהל אוהבי הטכנולוגיה להתנסות ב- ‘דבר הבא’. זוהי תפיסת עולם אשר תחשוף את הקהל לענף חדש בעולם הקמעונאות, ענף שבשנים הקרובות ילך ויהפוך מבוקש יותר ויותר”.
כאמור NiXi החל מה-17 בינואר 2006 פותחת את שעריה לקהל!
לפרטים נוספים על NiXi באתר החברה שכתובתו: www.nixistores.com או בטלפון: NIXI* (6494*).

תגובות

6 תגובות לפוסט “NiXi נפתח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”

 1. גילעד on 16 בינואר, 2006 12:25

  אם בית הקפה הוא חלק אינטגרלי, איך זה שהוא פתוח בבוקר שלוש שעות לפני שהחנות נפתחת, ונסגר שעה לאחר שהיא נסגרת? הם מנהלים חיי נישואים מאוד פתוחים, כנראה.

  ונראה לי שאקפוץ לשם רק כדי להוכיח שאת הלוח הגרפי המיוחד שמעביר את הכתוב בו למחשב מוכרים בבאג (ובסטימצקי) כבר שנה.

 2. שי פישר on 16 בינואר, 2006 13:29

  שיהיה בהצלחה עם מסך הפלזמה מזהב. אחלה קהל יעד בחרתם.

 3. יובל on 16 בינואר, 2006 13:45

  יש סיכוי שהם משיגים דרכך את הפרסום הרצוי?
  הציניות מתבקשת, ולו אני עיתונאי גם אני הייתי מלגלג ולא שוקל אפילו רגע לפרסם על זה “אייטם” או איך שלא קוראים לזה, אבל הנה הם מקבלים חשיפה בבלוג שלך שמגיע בודאי לשולחנם של מספר קוראים. ואתה מאיית את שמם נכון, כולל סימני הקריאה.

 4. גילעד on 16 בינואר, 2006 13:48

  אני לא יכול לחשוב על יחצ”ן שהיה משקיע כל כך הרבה זמן בניסוח הודעה שכזו רק כדי להיכנס לבלוג של עידוק. למעשה, הסיכוי שלהם להיכנס היה גבוה יותר אם הם היו כותבים עם שגיאות.

 5. עידו קינן on 16 בינואר, 2006 14:26

  יובל, יש שיטה עיתונאית ידועה לסגירת חשבונות – כשאתה רוצה לדפוק מישהו, אתה מדבר עליו אבל לא מציין את שמו. בדוגמה הנוכחית, הייתי יכול לכתוב על חנות גאדג’טים עם יח”צ מגוחך, לא לכתוב את שמה שלה אבל לאזכר את המתחרים, למשל.

  אני לא מאמין בשיטה הזאת. ואם ההודעה הזאת מספיק הצחיקה אותי בשביל לפרסם אותה, אני לא אהיה הנודניק שמוחק את שם החברה ומחליף אותו בכוכביות (מה שרק ייצור יותר עניין ויגרום לאנשים לחפש את שם החברה, אגב).

 6. לוט בערפל on 16 בינואר, 2006 20:57

  Accer במקום Acer. “קנון” כותבים בעברית, אבל “Nikon” באנגלית?
  אני מהמר שתוך שנה המקום נסגר (מסיבה די פשוטה – מי מגיע לצומת רעננה צפון בשביל חנות חשמל?)

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.