היד הנעלמה

פיסקה ביקורתית נגד נחמיה “עורך בכיר לכלכלה וחברה” שטרסלר נעלמה מהפוסט “דרושים פרשנים אמינים למערכת הבחירות” שארנה קזין פרסמה בבלוגה באתר הארץ, מגלה ולווט (מחר נמנה את כל אתרי הברנז’ה שיפרסמו את הסיפור אבל לא ייתנו לה קרדיט על החשיפה).

הטקסט, שצוטט קודם להיעלמו בבלוג של יובל דרור, אמר כך:

אני זקוקה לפרשנים שעליהם אוכל לסמוך. נחמיה שטרסלר, שאותו אני מכבדת ומוקירה מאוד כעיתונאי וככותב, הוא לא אחד מהם. נראה לי שהאידיאולוגיה הכלכלית שלו מסמאת את עיניו. במאמר שהתפרסם במוסף הבחירות של ”הארץ“ כתב שנתניהו הכי מתאים לשמש כשר האוצר – יותר מעמיר פרץ ויותר מאהוד אולמרט. וזאת למרות כל מה שקראתי בדו”ח של מרכז אדווה על העוני המעמיק והפערים הגדלים והפגיעה הקשה במגזרי עבודה שלמים, כמו שירותי החינוך. קשה לי לראות בו בר סמכא.

תגובות

5 תגובות לפוסט “היד הנעלמה”

 1. חרמון on 27 במרץ, 2006 07:16

  לתת “לה” קרדיט? היא נותנת קרדיט ליובל דרור, למה צריך לתת לה קרדיט?

 2. דפנה בלי דודידו on 27 במרץ, 2006 08:03

  תגיד לי עידו, מה נסגר? הרי קריאה בפוסט שלה מעלה כי היא נותנת קרדיט מלא ליובל דרור, שכתב על העניין, ציטט, תהה – היא אפילו לא עשתה פולו, אז למה אביר ה-CC נותן קרדיט לאדם הלא נכון?

 3. מ עוז on 27 במרץ, 2006 08:36

  כמו שאני הבנתי, יובל רק הפנה לבלוג – וולווט היא זאת שגילתה את העלמת הפוסט על ידי הארץ

 4. מ עוז on 27 במרץ, 2006 08:40

  אוקיי, בדקתי את השתלשלות העניינים. היעלמות הבלוג התגלתה כבר בתגובתו של אדון שוקו בגלוב של יובל, אבל בשביל זה צריך היה לחטט בתגובות…

 5. Room 404 on 27 במרץ, 2006 15:35

  […] תקציר למי שמתעצל להקלינק: ארנה קזין, עיתונאית בהארץ, פרסמה בבלוגה באתר הארץ פוסט שכותרתו “דרושים פרשנים אמינים למערכת הבחירות“, בו כתבה שהיא לא סומכת על הפרשנים בתקשורת. כדוגמה לפרשן לא אמין בעיניה היא הביאה את נחמיה שטרסלר, עיתונאי בכיר בהארץ: אני זקוקה לפרשנים שעליהם אוכל לסמוך. נחמיה שטרסלר, שאותו אני מכבדת ומוקירה מאוד כעיתונאי וככותב, הוא לא אחד מהם. נראה לי שהאידיאולוגיה הכלכלית שלו מסמאת את עיניו. במאמר שהתפרסם במוסף הבחירות של ”הארץ“ כתב שנתניהו הכי מתאים לשמש כשר האוצר – יותר מעמיר פרץ ויותר מאהוד אולמרט. וזאת למרות כל מה שקראתי בדו”ח של מרכז אדווה על העוני המעמיק והפערים הגדלים והפגיעה הקשה במגזרי עבודה שלמים, כמו שירותי החינוך. קשה לי לראות בו בר סמכא. […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.