ליאור צורף: הניוז האמיתי עוד לא נחשף

בעקבות הפרסום פה וב-nrg, ליאור צורף ממיקרוסופט מגיב לטענה שהפר את האמברגו שהחברה שלו הטילה על אירוע השקת ווינדוז מדיה סנטר:

גל מור ועידו קינן, מראשי העורכים בתחום המחשבים ובלוגרים וותיקים, הפנו את תשומת ליבנו לעובדה שהבלוג כולל התייחסות להשקת המדיה סנטר בעוד שביקשנו מהעיתונאים להמתין עם הפרסום עד ההשקה בשבוע הבא.

גל ועידו, לתשומת לבכם, ה-News האמיתי ייחשף במסיבת העיתונאים (ולשמחתי יש הרבה News מעניין מאוד).

אז למה הטלתם אמברגו על הודעה שכללה רק את מועד ומיקום ההשקה?

תגובות

8 תגובות לפוסט “ליאור צורף: הניוז האמיתי עוד לא נחשף”

 1. dov on 22 בפברואר, 2007 15:57

  השאלה היא למה העיתונאים מצייתים לאמברגו ?
  ברגע שהיה ברור שאין דבר כזה אמברגו (למעט ההוא של הצרפתים משנות ה-60) תיפסק הטיפשות הזאת.
  שלחת הודעה – פורסמת.

 2. עידו קינן on 22 בפברואר, 2007 16:16

  פרסמת – לא תקבל יותר הודעות מקדימות.

 3. יאמיר on 22 בפברואר, 2007 16:44

  לאחר קריאת התגובה של ליאור צורף שהובאה כאן, עלה בדעתי שהאמברגו הוטל על מה שייחשף באירוע החשיפה. מה שתדעו כבר בבוקר, תוכלו לפרסם רק בצהריים.

 4. עידו on 22 בפברואר, 2007 16:45

  ואם כולם פרסמו?

 5. תום סלע on 22 בפברואר, 2007 17:37

  ניוז שמוז. מערכת הפעלה שעולה כמו סטרימר. החדשה תהיה בטח על נושא התוכניה שמציק כבר שנים לאוהדי ה-htpc בארץ. אולי קצת תכנים יעודיים כמו בחו”ל – אני מהמר על ערוץ 24 וביפ. כפי שציינתי קודם, שת”פ הדוק עם דטאסייף שממנו בטח תצא מכונה אסטתית לסלון במחיר מבצע (אולי מיקרוספט תספוג עלויות, ותקבל בחזרה את הכסף משרותים כמו תוכניה). שת”פ עם חברות המוסיקה המקומיות אולי עטוף מטעמי דר”מ של מיקרוסופט. בקיצר, אולי יראה יופי, אבל יהיה יקר ובאמת באמת יפגע בצרכנים.

 6. עידו קינן on 22 בפברואר, 2007 18:23

  עידו, אם כולם יפרסמו תהיה חקירה של הרשות להגבלים עסקיים.

 7. Deddy on 22 בפברואר, 2007 21:37

  אני מסכים עם יאמיר… לדעתי זה ברור שהאמברגו לא נמצא הוטל על קיומה של מסיבת עיתונאים אלה על מה שיאמר בה, אחרי הכל מה כבר המטרה להטיל אמברגו על פרסום קיומה של מסיבת עיתונאים ועוד אחד שישוחרר רק אחרי שהיא תתקיים? נשמע לי הרבה יותר הגיוני שהאיסור הוא על פירסום של התוכן באירוע

 8. דידי on 23 בפברואר, 2007 01:31

  דובי, אין שום פסול עקרוני באמברגו. זה מאפשר ליח”צנים להעביר לעיתונאים מידע מראש לפני הכרזה רשמית וכך מאפשר לעיתונאים להתכונן (וגם להחליט האם זה מעניין אותם מספיק כדי להגיע לאירוע ההכרזה/השקה/מהשלאיהיה).

  הטלת אמברגו על עצם קיומו של אירוע השקה היא מעט מטופשת. אבל… משמועות לא מבוססות, כנראה שבאמת יהיו הכרזות מעניינות בארוע של מיקרוסופט (מה שיהיה שינוי מבורך מהשקת ויסטה ואופיס שכללה מצגת של שעה על כל תפריט ותפריט באופיס). נראה לי שהאלמנט המשמעותי יותר באמברגו הוא לא התאריך, כי אם השעה. מסיבת העיתונאים מתחילה ב-9:30 בבוקר. האמברגו הוא לשעה 11:30. נראה לי שבמיקרוסופט חוששים שעיתונאים ידווחו על הסקופ (בהנחה שיש אמת בשמועות ואכן יהיה סקופ) מתוך מסיבת העיתונאים.

  כמובן, היה ברור יותר אם בהודעה היה נאמר “אמברגו על תוכן מסיבת העיתונאים עד סיומה ב-11:30” או משהו דומה.

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.