אורי רודריגז-גרסיא על ולווט, 2006/2010

13.6.2006:

כלי תקשורת, מהגדרתו, הוא דו-כיווני: הוא מפרסם את המידע לקורא, והקורא יכול גם לתקשר, אם רצונו בכך, עם כלי התקשורת שפרטיו, כותביו ועורכיו מפורסמים בו בהתאם לחוק. מבחינה זו, וולווט לא עונה להגדרה של כלי תקשורת, שכן תגובות (אנונימיות, לרוב) לישות נעלמת באתר אינטרנט לא נחשבות כתקשורת לצורך העניין – וגם בתי המשפט בישראל דנו כבר בסוגייה. גם אם המידע פורסם כבר בוולוט (שאני, בנימה אישית, מכבד אותה על ההשקעה העצומה למרות שכאמור איני מכיר אותה), הדבר דומה למידע שפורסם בכל מקום אחר, נניח – בפשקווילים ברחוב החרדי, וסוגיית האתיקה שבמתן קרדיט לכלי תקשורת אחר כלל לא עולה לדיון. אם הדבר יגרום להפיכתו של אייס ל”אשלא”ש 2″ בוולווט – נחיה עם זה…

– אורי רודריגז-גרסיא, עורך אתר אייס, מגיב לפוסט שלי על אייטם שפורסם באייס עם הכיתוב “פרסום ראשון” שבוע וחצי אחרי פרסומו ב”ולווט אנדרגראונד”.

3.5.2010:

“ולווט אנדרגראונד” הוא בלוג התקשורת המוביל בישראל, ואנו שמחים על הצטרפותה של דבורית לאייס החדש, שיהיה הבית של כל העובדים ומתעניינים בפרסום, מדיה, עיתונות ואינטרנט. קבוצת קו מנחה שמה לה למטרה להוביל את עולם התוכן של תעשיית הפרסום והמדיה בישראל, ודבורית היא הסנונית הראשונה המבשרת על הבאות.

– אורי רודריגז-גרסיא, מנהל התוכן בקבוצת קו מנחה, על מעבר הבלוג של שרגל מאורנג’ טיים לאייס.

תגובות

3 תגובות לפוסט “אורי רודריגז-גרסיא על ולווט, 2006/2010”

 1. לירון נוימן on 25 ביוני, 2010 11:08

  אחד הדברים שאני הכי אוהב בדיילי שואו זה שהם מוצאים דברים שפוליטיקאים ואנשי מדיה אמרו בתקשורת בעבר שסותרים את הדברים שהם אמרו בתקשורת לאחרונה. זה מוציא אותם ממש קטנים, וזה ממש מצחיק.

 2. העלמה עפרונית on 25 ביוני, 2010 12:33

  עם כל כמה שזה כיף להוציא אנשים אחרים קטנים, בתגובה הראשונה הוא אומר שוולווט היא לא “כלי תקשורת”. אבל גם בתגובה השנייה הוא לא אומר שהיא כלי תקשורת – הוא מתייחס אליה בתור “בלוג תקשורת”. יעני, ההוא שמסקר את כלי התקשורת “האמיתיים”.

 3. ג'ים on 26 ביוני, 2010 16:04

  גם לערוך צריך לדעת.

  כל הכבוד לוולווט, על ההשקעה והעריכה – מדי יום ויומו. אין ספק שהבלוג שלה הוא “כלי” תקשורת רציני ומשמעותי.

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.