הישראלי המכוער בפייסבוק: אתם

פוסט של עודד חצבני

היום קמתי בבוקר וגיליתי שכל הארץ רוחשת וגועשת, בכל רחבי הפייסבוק מופיעה הכותרת “הישראלי המכוער” .

אם לתמצת את הסיפור, מסתבר שאתמול בלילה בחור צעיר הציע לחברתו נישואים ביער הנשיא. הזוג המרוגש, רחמנא ליצלן, עזב את המקום מטונף ומלוכלך . היום בבוקר עבר במקום יבגני ויינשטוק, ישראלי יפה בלורית ותואר, שמצא את כל הלכלוך בשטח. מה עשה יבגני? יבגני הוא ישראלי יפה, ישראלי ערכי, כמונו, כמובן. יבגני איננו מאותם ערסים שמלכלכים ולא מנקים. לקח את מצלמת הטלפון, צילם את האתר, לא חסך תקריב פניהם של הזוג , רשם בכשרון פיוטי את הכותרת “הישראלי המכוער” והעלה לפייסבוק.

תוך כמה שעות בלבד זכו התמונות ללמעלה מאלף שיתופים ואלפי תגובות מזדעזעות של ישראלים יפים וזכים שמעולם לא השליכו דבר ברחוב, מעולם לא השתכרו ועשו שטויות ואולי הקיאו על מדרכה ציבורית, בוודאי לא כשהיו צעירים ושטותניקיים, מעולם לא זרקו סיגריה ברחוב או צפצפו ברמזור בקולי קולות או אולי שכחו איך זה להיות קצת שיכורים ומרוגשים מהצעת נישואין.

שלא תבינו לא נכון, אני ממש לא מצדיק טינוף של הסביבה, אני ממש לא חושב שמדובר במעשה יפה. אבל אני חושב שאלף שיתופים לאירוע הזה מעידים שמי שבאמת אוהב ללכלך זה אנחנו. תוך כמה שעות הפכנו זוג בשעותיו היפות לטינופת אדם. האם בדקנו שזה בכלל נכון? האם ביררנו משהו? האם אנחנו יודעים משהו קטן על הסיפור שבאמת היה שם? האם פירגנו להם דקה אחת של חסד? אולי הם ישנים באוטו ליד ומתכננים לנקות בבוקר? אולי התמונות מפוברקות? ואולי הם באמת ממש התרגשו מהאירוע ומה לעשות, לא יפה, אבל הם לא שמו לב בחושך שממש מלוכלך? אולי הם באמת לא ממש מחונכים וטינפו את הסביבה, אבל האם זה מצדיק שכולנו, שלא מכירים אותם, ננזוף בהם? זה עושה אותנו טובים יותר איכשהו?

אבל למה לבדוק ולמה להיות סבלניים כשאנחנו כאלה ישראלים יפים, שאם יש משהו שמכעיס אותנו זה לכלוך, אצנו רצנו באלפינו ללכלך על אחרים. פשוט וקל ביד המקלדת. כי מה שיותר מכוער מללכלך פיסת יער הוא ללכלך על אנשים שאנחנו לא מכירים בכזו שמחה לאיד. אגב, הזוג הצעיר התנצל. לגבי טענתו שהוא ניקה את השטח, זה נשמע פחות מתיישב עם העובדות, אבל השטח כרגע נקי כבר. כי לנקות כמה בלונים לוקח חמש דקות, חברים , אבל לנקות שם של אדם שמרחתם את פרצופו בכל פינה ברשת זה קצת יותר קשה.

לזוג היקר אני מוסר מזל טוב, ואני מקווה שבפעם הבאה תשימו לב לא ללכלך את הסביבה. זה לא יפה, זה שטח ציבורי ואני מקווה שלמדתם לקח. לאלפי הישראלים הצדקנים שרצו לשתף בכזו גאווה אני אומר: לכלכתם.

______________________
עודד חצבני, בן 34 מתל אביב, הוא בעלים של בר היין Wine Bar ולהגדרתו “בעיקר קשקשן פייסבוק יפה נפש”.

עדכונים והערות שלי (עידוק)

• הארוסה אור עזרן כתבה בפרופיל הפייסבוק המשותף שלה עם ארוסהּ בר: “חברים יקרים ! אני מבינה שמסתובבת בפייסבוק כתבה שמנסה לפגוע בשמחה של אחרים . רק לידיעתכם ההצעת נישואין הייתה בשעות הערב המקום היה חשוך לא הייתה שום אפשרות לנקות את המקום בבוקר שלמחרת המקום נוקה ! הרוכב אופניים שהפיץ את הכתבה אולי הקדים אותנו בקצת אז פעם הבאה שיברר דברים לפני שהוא מפיץ כתבה כזאת שנכתבה כל כל בזלזול וכל כך ברמה נמוכה אך ורק על מנת להשבית שמחות אבל הכל בסדר הוא את ההודעה האישית ממני כבר קיבל ! בכל אופן תודה לכל החברים שטרחו להודיע לנו על זה …”

• בוואלה דווח: “יערני הקרן הקימת נתקלו הבוקר בזיהום היער ומשעות הבוקר החלו בפעולות ניקוי הלכלוך והשבת המצב לקדמותו. גורמים בקק”ל אמרו ש’חבל מאד שיש חלק מהציבור, קטן אמנם, שאינו מנקה אחריו ואף מזהם את הטבע והיערות. אנו רואים זאת בחומרה'”.

• יבגני ויינשטוק שינה את תיאור האלבום וכתב: “המעשה היה חמור נקודה. הם טינפו פינת חמד מהיפות שיש במדינה הזו. אילו היינו מדינה מתוקנת היו חוטפים קנס מהפקחים שאמורים לעבוד כל הלילה. אילו הייתה להם קצת מודעות היו מבינים שאין להם בכלל אפשרות לנקות ‘אחר כך’. כדי לדעת מה בדיוק כאן הבעיה כנסו לאינטרנט חפשו אקולוגיה, חיות בר וליכלוך או משהו כזה. ולא אכפת לי שהרסתי להם את הרומנטיקה. גם להם לא אכפת מהרומנטיקה שלי. מה שכן זה הפך לסקילה פומבית ומרדף. לא כל כך נורא, כולה פייסבוק ואחרי סופ”ש כולם ישכחו, אבל לדאבוני חצינו גבולות. ואני בהחלט אחראי לזה. איך לתקן את זה? לא יודע. מה אעשה בפעם הבאה שאתקל בתופעה דומה? גם לא יודע”.

תגובות

33 תגובות לפוסט “הישראלי המכוער בפייסבוק: אתם”

 1. יואב on 25 בינואר, 2012 17:38

  הלוואי שכל היערות שלנו “יתלכלו” בבלונים והצעות נישואים, במקום בשקיות ביסלי ואנדרטות. זה נראה לי מקסים.

 2. משתמש אנונימי (לא מזוהה) on 25 בינואר, 2012 17:52

  אני לא חושבת שחזירי הבר שיחנקו מהפלסטיק של הבלונים אחרי שהם יתפוצצו יחשבו שזה מקסים. זה דוחה בדיוק באותה מידה כמו שקיות ביסלי, והניסיון העלוב של הדוחה הזאת להצדיק לעצמה את מה שהיא עשתה ולהגיד שהמטייל עשה את מה שעשה, לא כי איכפת לו מהסביבה, אלא כי הוא ממורמר ומקנא, הוא מרתיח. תודי שהיית לא בסדר ושמעולם לא היתה לכם כוונה לנקות אחריכם, תתנצלי ותסתמי.

 3. יעל on 25 בינואר, 2012 18:07

  אני ממש לא מתרגשת מפרסום התמונה, וממש לא קונה את הסיפור שהם תכננו לנקות בבוקר ורוכבי האופניים הקדימו אותם. הפעם, לשם שינוי, היתה תמונה של מי שלכלכך. בדרך כלל אנחנו מוצאים רק את השאריות, ואני מקווה שגם הם למדו לקח, וגם שאר האנשים, כמה זה דבר מכוער.

 4. עבגד יבאור on 25 בינואר, 2012 18:35

  זה קסום!

 5. אדנית on 25 בינואר, 2012 18:46

  אני כל כך שמחה שזה קרה. אני מתעבת אנשים כאלה, ואם בכל זירת פשע העבריינים היו משאירים בטיפשות כזאת את הראיות, הייתי מאושרת אם הייתי יכולה לפרסם תמונות שלהם תחת כיתובים משפילים.
  אגב, מי שניקה היו אנשי קק”ל, ולא הם, כפי שטענו בשקר.

  וכן, מעולם לא זרקתי אפילו עטיפה של סוכריה.

  בטיול האחרון שלי על הרים כלשהם באירופה, מצאתי זבל על האדמה רק פעמיים. בשתי הפעמים זה היה אריזה של חטיף ישראלי. אם הלבנת פניהם של הזוג המגעיל הזה זה מה שימגר את התופעה של ישראלים שמזלזלים בכל מה שלא קשור במראה חיצוני שלהם, או לכל היותר יעלה את המודעות לסביבה, זה מעשה מבורך.

 6. יועד on 25 בינואר, 2012 18:51

  מצד אחד אתה צודק בנוגע ל”עליהום” המאוד מיותר בפייסבוק.
  מצד שני – אתה לועג ליבגני שאמנם יזם אותו, אבל ניסה לעשות דבר חיובי בסך הכל (לא יודע אם הוא התלהם כשהוא העלה את התמונות).

  מה אתה מצפה, שהוא יחזור שוב בערב לבדוק אם הם ניקו
  כבר?

 7. דני on 25 בינואר, 2012 19:14

  בר יין, אבדת אותי שם

 8. שקטימאן on 25 בינואר, 2012 19:41

  יש להם פרופיל פייסבוק משותף?

  ומעבר לזה – כמובן – פוסט צדקני

 9. שרית on 25 בינואר, 2012 19:44

  מילה אחת שחסרה בפוסט הזה – בושה.
  משהו שהרבה מאוד ישראלים איבדו. חוסר הבושה הוא מה שמאפשר לזוג שליכלך את היער לתקוף בחזרה במקום להתנצל.
  בדיוק כמו נהג שחותך צומת ומעז לצעוק עלי שבחוצפתי העזתי כמעט להדרס למוות.
  גם אם העליהום מוגזם, אולי הוא יחזיר קצת בושה לישראלי המכוער, שיפסיק כבר להסתכל במראה ולהגיד שהמראה מטונפת.

 10. עידן on 25 בינואר, 2012 20:01

  תגובה הזוג בשתי מילים – שימותו הקנאים. באמת זוג שיש להגן עליו בפוסט מלא צדקנות.

 11. יותם on 25 בינואר, 2012 20:06

  רגע- אם עודד חצבני פה, מי כותב פוסט שקורא לחילונים לא להכליל כי לא כל החרדים יורקים על ילדות בנות שמונה?

  תעשה לי טובה. לא “הפכנו זוג בשעותיו היפות לטינופת אדם”, הם היו טינופת לגמרי בעצמם. אולי הם ישנו ביער ואולי הם הלכו להשתין ואולי ואולי ואולי- לא מעניין; לכלכת- נקו לפני שאתם הולכים לישון. אם אתם לא יכולים לנקות, אל תלכלכו.

 12. ינון on 25 בינואר, 2012 20:12

  ואף מילה על החברים של הארוסה שאיחלו (בפייסבוק) לרוכב למות בתאונת פגע וברח.

  כל יום שעובר אני יותר ויותר רוצה לראות כבר את הפצצה האירנית נוחתת עלינו.

 13. אביטל on 25 בינואר, 2012 20:47

  אשפה היא אשפה היא אשפה, ומי שמשאיר אותה בחיק הטבע ראוי להלבנת פניו ברבים, בעיקר כשכל מה שנעשה פה הוא בסה”כ תיעוד של השטח כפי שהושאר ע”י הזוג הערכי, לא יותר ולא פחות מזה.

  אפילו כותב הפוסט הזה לא הצליח למצוא סיבה ראויה שתסביר את הררי האשפה (היה חשוך אז הם לא שמו לב שהם הביאו איתם עשרות בלונים ושקיות קונפטי? באמת?) או מדוע הם ראויים לעזרת הציבור בהסתרת המעשה שלהם. למעשה נראה כאילו הוא לא לגמרי מבין למה רשות שמורות הטבע לא מטפלת כבר באנשים כמו יבגני ווינשטוק, מטריד הזוגות המרוגשים הנורא.
  (וזה, כמובן,גם בלי להתייחס לשני השקרים הבולטים- הבחורה לא התנצלה על הלכלוך מעולם, והיא גם לא חזרה לנקות את השטח).

  בקיצור, כך ראוי לעשות, ומי ייתן וזוג הערסים הבא שירצה לטנף את המרחב הציבורי יזכור מה קרה לזוג הערסים המרוגשים הנוכחי ואשכרה יאסוף אחריו את הטינופת שלו.

 14. יוסי on 25 בינואר, 2012 22:27

  לא מבין איך בלוג “נשכני” כזה מגן ככה על שני המעצבנים האלה. אני סומך בעיניים עצומות על יבגני שרוכב בטבע ולכן הטבע יקר לו.
  הזוג הזה היה עסוק בלעדכן פייסבוק עמוק לתוך הבוקר, אחרי שהשמש זרחה ולא טרח לחזור לנקות – אבל כן שיקר ל YNET שהוא חזר וניקה.
  בקיצור – שני שקרנים וטנפנים. אז למה לתת להם להנות מהספק ? הצדקנות כבר לא מאפשרת לכעוס באמת על מישהו שטעה ?

 15. ליאור on 25 בינואר, 2012 23:20

  מה לעשות ככה אנחנו מבינים, זה לא שבאו לבית שלהם עם להבות לשרוף להם את החיים, בסך הכל מבוכה ציבורית בפייסבוק מול כמה חנונים, ביג דיל וואלה מגיע להם. לא קרה כלום

 16. אלינור אברהם בניית ציפורניים on 25 בינואר, 2012 23:33

  תהיה מזרחית בחתונה ?

 17. שמרית on 26 בינואר, 2012 00:08

  קרא לי יפת נפש, אבל מעולם לא השארתי אחרי זבל בטבע, גם לא כשהייתי שיכורה. אם כבר בדרך כלל אני מסתובבת עם שקית ואוספת זבל של אנשים אחרים.
  וכשהארוס שלי הציע לי נישואים, הוא היה מסוגל לעשות את זה בלי להשמיד את הסביבה.
  אז אם כל הכבוד לקסם ולרומנטיקה, אני בטוחה שהם אנשים שגם ביום יום משאירים אחריהם זוהמה לאחר פיקניקים, מסטיקים על המדריכה ושאר חוסר התחשבויות שונות.

  מה גם שיש משהו שלא מסתדר לי- אם היערנים ניקו, איך זה שאור טוענת שהיא זאת שניקתה?!

  הם השאירו שם הרבה יותר זבל ממה שנחשב הגיוני בהתחשב בחשכה. וגם אם הם באו לנקות בבוקר, לבעלי החיים שיכלו להיפגע בינתיים, זה ממש לא משנה.

 18. נדב on 26 בינואר, 2012 06:55

  מה. נסגר. עם. ההתייפייפות? לשקול את עמדת הצד השני מדי פעם, זה טוב, יפה ואפילו מומלץ. לכתוב על כך רשומה – פחות. להגיד לאנשים שנשבר להם שמטנפים להם את המדינה ואת הטבע שהם מתייפייפים, זה כבר סתם צדקנות.

  לא פרסום התמונות הופך אנשים ליותר טובים – זה שהם לא עושים דברים כאלה בעצמם, דווקא כן. הרבה יותר טובים! אני לא שכחתי מה זה להציע נישואין ולהיות נרגש – פשוט לא הפכתי את יום השמחה שלי לבעיה של אחרים. אני מכיר גם עוד זוגות אחרים שנהגו כך. הסיבה שלא שומעים עליהם, זה שהם לא הופכים את החיים הפרטיים שלהם לבעיה של אנשים אחרים!

  מצד שני, למה כבר אפשר לצפות ממישהו שמגדיר את עצמו כ”קשקשן פייסבוק יפה-נפש”?

 19. רועי on 26 בינואר, 2012 07:25

  באמת חשבת לרגע אחד ש- “אולי הם ישנים באוטו ליד ומתכננים לנקות בבוקר?”?

  אם כן, אתה מקבל את תואר הכותב הכי הזוי בבלוג אי פעם.

  ולשאלך: “האם זה מצדיק שכולנו, שלא מכירים אותם, ננזוף בהם?” אז כן. או שאתה רוצה שקודם נכיר אותם על קפה ועוגה לפני שננזוף בהם.

  כמות הטינופת שהם השאירו, התגובות ההזויות שלהם וזריקת הז*ן הזו על כולנו הם בהחלט סיבה שננזוף בהם. בלי להכיר.

  צדקנות עצמית זה יופי. מקווה שעשית לעצמך נעים.

 20. לילך on 26 בינואר, 2012 08:18

  ועל זה נאמר – “אל תעשו פייסבוק בעברית – כל הערסים יבואו”. מקווה בהחלט שיבגני הכה על חטא בגלל הפוסט של חצבני ולא בגלל שהבחורה “השאירה לו הודעה אישית” עם איומים כאלו ואחרים. אישית הייתי עושה להם רפורט על התגובות כדברי גזענות ושנאה.

 21. דורון on 26 בינואר, 2012 10:00

  פוסט קשקשני ומיותר.

 22. מיכל on 26 בינואר, 2012 10:07

  הם התנהגו כאילו היער של אבא שלהם, וכשאנשים כעסו עליהם אז הם האשימו את מי שתפס אותם. אין לי טיפת רחמים עבורם.

 23. עכבר הכפר on 26 בינואר, 2012 12:15

  מנסיוני בשטח, אנשים כאלו מגיעים עם הג’יפים שלהם (גם בחופים כשאסור) ומשאירים את האורות והמוזיקה כדי שירגישו בבית. חס וחלילה להנות מהטבע כמו שהוא.
  הטיעון של היה חושך הוא עלוב ביותר (ומי שמאמין לכך הוא…)

  מעבר לכך – מה כל כך נוראי בלהגדיר אותם כ”ישראלי מכוער”? כותרת כזו עולה מדי פעם בדיווחים בעיתונות כשמדובר בהתנהגות נוראית של ישראלים בחו”ל. הבחור שהעלה את התמונות לא בדיוק המציא את הביטוי.

  ולא, מעולם לא זרקתי זבל בטבע, גם לא ברחוב בעיר. אני אוספת את הזבל שלי בתיק שלי (כאשר אני מטיילת) ומשתדלת לאסוף גם של אחרים… וכמוני, יש עוד הרבה הרבה

 24. יעל on 26 בינואר, 2012 15:24

  שינה את הטון…. אושר גדול. שמת לב לאיום הלא כ”כ מוסווה שהזוג שלך “שתל” בתגובתם? חביבי, פושע נשאר פושע

 25. הנטר on 26 בינואר, 2012 20:17

  מי שחושב שהזוג הזה באמת היה חוזר לנקות אחריו כנראה חי בארץ אחרת. הרי זהו הישראלי המכוער – המטנף בכיף את סביבתו ולא זורק זין (רק זבל). וכמובן ברגע שמעירים לו על כך יהפוך מיד לחיה זועמת ויקלל את הבן זונה המנמנמנמניאק שהעז בכלל לפנות אליו.
  מספיק לראות את התגובות שפרסמו חבריהם של אותו הזוג בשביל להבין עם יש פה עסק.

 26. אשכנזיה לפלפית עיגולדית on 26 בינואר, 2012 21:27

  זהו, כבר אסור “להיות בסדר”

  כלומר, קצפו של הכותב יוצא על אותו “יפה בלורית ותואר”, כי זה ממש לא יפה לקלקל לאחרים חלום, אפילו אם הם מקלקלים לך את המציאות.

  אותם מטנפי חוצות, הם אלו שאחראים גם על מפגעי הרעש (וכמה אנחנו לא בסדר, כשאנחנו פוגמים להם באפשרות לחגוג בקול תרועה וווליום), אלו שמשאירים טינופת על שפת הים (כן, הם כבר שבים לנקות אחריהם) וממש, אבל ממש לא מבינים מה, לעזעזל, אכפת לך ממה שהם עושים.

  תתעסקו בעניינים שלכם, כן?

  כבוד ליבגני ובוז עמוק, קלון ציבורי ומחאה גדולה לאלו המטנפים את המרחב הציבורי.

 27. דני on 26 בינואר, 2012 21:44

  מסכים עם הפוסט הזה. המעשה עצמו מכוער מאוד, אבל הכיעור של המגיבים שפשוט לא יכולים לעצור את גל השנאה (מאיפה לעזאזל זה מגיע?) כלפי אנשים זרים שהם לא מכירים, ומכנים אותם בשמות גנאי, מסיקים מסקנות לגביהם, ופשוט כותבים פוסטי שנאה מכל הלב עליהם – מכוער לא פחות. מה שמפחיד אותי זה המהירות בה אנשים שופטים אחרים, והאסרטיביות שלא מאפשרת למצפון שלהם אולי להתערב ולהגיד משהו.

 28. אלון on 27 בינואר, 2012 09:26

  שוב פעם ה”צדיק” הופך לקורבן. כמה יהודי. פו

 29. משפט הפייסבוק לאנונימי המטריד: על אחריות חברתית ברשת והוקעת חריגה מהנורמה : חדר 404 • הבלוג של עידו קינן on 2 בפברואר, 2012 09:50

  […] ורק לפני שבוע, רובנו עקבנו אחרי ההתפתחויות בפרשת “(הזוג) הישראלי המכוער” שהשאיר חלקת יער מלוכלכת. בשני המקרים מיהרו מגיבים […]

 30. זכרון צילומי: המאבק בשוטרים, חיילים ומאבטחים שמוחקים תמונות ואוסרים לצלם : חדר 404 • הבלוג של עידו קינן on 20 בפברואר, 2012 13:01

  […] האחרונים הופצו בפייסבוק תמונות של פסולת שהשאיר אחריו זוג אחרי הצעת נישואים ביער, אדם שמישהי מאשימה שהטריד אותה מינית ברחוב והמון […]

 31. שאפו ל-yes: צילום ויראלי של אשפה שהשאירו ביער הוביל לניקוי תוך 24 שעות | חדר 404 on 27 באפריל, 2012 20:45

  […] סיפור דומה התרחש בינואר, כשזוג שהתארס השאיר ביער הנשיא אשפה שכללה תמונה משותפת שלהם. מבקר ביער צילם את האשפה, העלה לפייסבוק ועורר סערה […]

 32. דן סגל on 29 בדצמבר, 2014 10:10

  הרב אומר שזה מצוה להתגייס??? כנסו ואספר לכם האמת…

  ידוע כבר מזה שנים שצה”ל הוא בית זונות אחד גדול של מדינת ישראל. אלא שעד עתה היו הדברים מתרחשים בבסיסים עצמם, כאשר מי שחשוף להם הם החיילים המשרתים שם.

  המדיה בעולם התמלאה בזמן האחרון בצילומים של חיילות חרדקי”ם/ת החושפות את מערומיהן לפני העולם כולו כולל הערבים המביטים בשקיקה ביהודיות הפושטות את מדיהן בלי שום בושה.

  בכותרת מופיע צילום המתפרסם באתר מדיה מערבי. שם הוא מתפרסם כאשר מלוא ערוותן של הזונות הצה”ליות החרדקו”ת פרוסה על כל העמוד. אנחנו כמובן חתכנו והשארנו רק את פרצופיהן המטושטשים.

  צה”ל הוא הצבא היחיד בעולם שבו קיים גיוס חובה לנשים פרוצות שיקסעס ולבני ישיבה. פרי מדיניות מכוונת של המנובל בן גוריון שבכך רצה להזנות את בנות ישראל בעיקר אלו שהגיעו מארצות אסיה ואפריקה ובכך לנתן אותן משורשיהן היהודים.

  בהתאם למדיניות של המפד”ל ההיסטורית, בעלת הברית הנאמנה של בן גוריון במסע השמד שלו נגד העם היהודי – והחרדים- הם אף שלחו את בנותיהן לצה”ל. בכל אופן הדבר גיוס ממש לצבא נעשה במספרים קטנים בעוד רובן הצטרפו ל”שירות לאומי”, שגם זה הוכרז ע”י גדולי ישראל כיהרג ובל יעבור ואסור לדעת כל הרבנים.

  לא עוד. היום אנו מתבשרים באתר האינטרנט של “מעריב”, NRG על גידול משמעותי במספר הבנות הד”ליות המצטרפות כבשר טרי היישר לבית הזונות של גיוס ישירות לצה”ל -הישראלי, גם בלי המסווה של “שירות לאומי” רק כדי להכשיל בני הישיבות.

  סיבה אחת לכך היא: כסף. כותב : “הסיבות ללחץ בקרב ראשי הארגונים החינוכיים בציונות הדתית מרובות: ארגוני השירות הלאומי מתוקצבים לפי כמות הבנות המשרתות בהם, וירידה במספרן תוריד גם את התמיכה הממשלתית”.

  אם עד כה היו שולחים רק האדוקים בעבודה הזרה הד”לית את בנותיהם לזנות בצה”ל מתוך אידיאולוגיה של הזדהות עם התנועה הציונית האוטו-אנטישמית – היום מצטרפים אליהם רבים כמו החרדקי”ם עבר תמורה כספית.

  לא עוד אידיאולוגיה – הם שולחים את בנותיהן ובניהם החרדקי”ם/ת לזנות תמורת אתנן כספי.

  כותב עוד שם, כי “ראשי מוסדות חינוך דתיים (כלומר דת הסרוגים) מדווחים כי ישנה זליגה של בוגרות האולפנות והתיכונים הדתיים לכיוון שירות בצה”ל – מגמה אשר מסתמנת כגדולה בהרבה יותר מבעבר.

  המספרים מבהילים. כותב שם: “כנראה שבצה”ל מצליחים: מנתונים רשמיים עולה כי מידי שנה עולים מספרי המתגייסות בצורה ניכרת. אם בשנת 2010 התגייסו 935 בוגרות תיכון שהוגדרו כ”בנות דתיות”, חרדקיות בשנת 2012 התגייסו 1503 – עלייה של כ-40 אחוזים בשנתיים בלבד”.

  ארגון אחד של הציונות “הדתית” הוא עמותת “אלומה” שבנתה לפי הכתבה “מערכת שתלווה את החיילות”… ´הגדלנו את הפעילות שלנו, ונוספו ממילא יעדי שיבוץ רבים לנשים. בתוך כך, אנחנו גם עובדים להגדיל את כמות המתגייסות הדתיות´.” נאמר לכתב מפי אנשי העמותה.

  למעשה יותר ויותר בנות מן הציבור הסרוג מתגייסות לצה”ל השמד והזנות ומצטרפות כבשר טרי לבית הזונות הגדול של המדינה.

  “ואת זכר לא תשכב משכבי אשה תועבה הוא” (ויקרא י”ח: כ”ב).
  זאת האזהרה. והעונש מובא בתורה הקדושה בהמשך:

  “ואיש אשר ישכב את זכר משכבי אשה תועבה עשו שניהם מות יומתו דמיהם בם” (ויקרא כ´:י”ג)

 33. » נהג מונית: צדק או לינצ’טרנט? on 19 באוגוסט, 2017 02:54

  […] בנושא: • הישראלי המכוער בפייסבוק: אתם • הפייסבוקבקיסטים של ידיעות אחרונות לזוג הנאנס: […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.