מופז קרא לביבי “שקרן” ויצא שקרן בעצמו, אבל גוגל לא משקר

בחיפוש גוגל של [שקרן], שתי התוצאות הראשונות הן משחק קלפים בשם זה, אחר כך יש תוצאות גוגל חדשות שבהן כל הכותרות עוסקות בדיל, הראשונה מזכירה שמופז כינה את ביבי שקרן והשתיים האחרות עוסקות בהתקפלות שלו אל תוך הממשלה. התוצאה השלישית בהמשך החיפוש היא כתבה מ-ynet, “מופז אמר: נתניהו שקרן, לא ניכנס לממשלה שלו”, ומיד אחריה הכתבה “מופז על ‘נתניהו שקרן’: שמנו את זה מאחורינו – חדשות”. מופז השקרן חוזר פעם נוספת בעשיריה הראשונה, במקום השמיני, עם כתבה מחדשות 2 במקו, “הגולשים צוחקים על מופז: שקרן שקרן”.

כשכותבים [שאול מופז] בגוגל, הוא נותן מספר השלמות אוטומטיות (Google Suggest). רק בעשירית מופיעה המילה “שקרן”, וגם שם מדובר במה שמופז אמר על נתניהו, [שאול מופז ביבי שקרן].

בחיפוש המילה [שקרן] בגוגל תמונות מתקבלת בעמוד הראשון תמונה של שאול מופז. התמונה מגיעה מידיעה טריה באתר thenews.co.il על התרגיל של מופז ובנימין נתניהו. ראש הממשלה מופיע שבע תמונות מאוחר יותר, מיד אחרי בשאר אסד, ולא בהקשר של התרגיל הנוכחי אלא בנושא הדלפות מוועדת חוץ ובטחון. את מופז ונתניהו מקדימים מאיר דגן וגבי אשכנזי בתמונה משותפת מכתבה בוואלה על כנס שבו כינה דגן את השר גלעד ארדן שקרן.

_________________
תודה, ערן ורד

תגובות

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.