!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2)

זוכרים את NiXi, החנות החדשנית-פורצת-דרך-רב-חושית-אולטימטיבית-מהפכנית-מובילה-מקצוענית-המילה-האחרונה-וכו’?

אז מסתבר שההתלהבות-התלהמות דבקה בכל מי שעובד איתם, כפי שאפשר לראות בדיווח של ICE על הפקדת תקציב הפרסום של NiXi אצל חברת עפר&הרץ. ושוב, ההדגשות שלי:

מחברת NiXi נמסר כי משרד הפרסום עפר&הרץ נבחר בשל היותו קריאטיבי, מוביל, חדשני ובעל מעוף, ערכים בהם דוגלת NiXi, ולפיהם היא פועלת. במקביל לעבודת משרד הפרסום, חברת המיתוג עדלי אנד פרטנרס, בראשות עדלי סטוק ומיכל ברנט, הובילה את תהליך בניית המותג של NiXi ובניית השפה הויזואלית, המבוססת בעיקרה על שילוב מיוחד במינו של טבע וטכנולוגיה.

פחד אלוהים לדמיין את חוויית הקניה בחנות הזאת. אתם נכנסים, ומיד קופץ עליכם איש מכירות ושואל: “איך אפשר לעזור לכם למקסם את חווית הקניה הייחודית שלכם בחנות החדשנית שלנו ולהפוך את השהות הבלעדית שלכם בחלל המעוצב שלנו למהנה ואיכותית ככל האפשר?”

תגובות

9 תגובות לפוסט “!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2)”

 1. יהונתן on 8 בדצמבר, 2005 20:22

  עידו,
  בואו נלך מחר בבוקר לצלם את המקום – ולהדגים איך החוויה “מרנינה” “משכרת” “חדשנית” וכל השטויות, ואז נערוך גם צילומי השוואה באופיס דיפו ובאג ונראה מה חסר שם.

 2. עידו קינן on 8 בדצמבר, 2005 20:24

  זה ייפתח רק בסוף דצמבר.

 3. יהונתן on 8 בדצמבר, 2005 20:28

  מתוך אתר אייס:

  פרסום באתר
  אייס – יותר מכל אמצעי אחר – מציע למפרסמים אפשרות ייחודית להגיע ישירות אל שולחנם של אלפי מקבלי ההחלטות בעולם התקשורת והמדיה, ואל כל העוסקים והמתעניינים בתחומים אלו בישראל.

  השילוב המנצח בין אייס ניוז – מערכת חדשות זמן אמת המתבססת על תוכן מקורי; לבין אייס פלוס – כלי העבודה האולטימטיבי למקצועני הענף, יוצר חשיפה ממוקדת לקהל מטרה איכותי.

  כל מפרסם יכול לבחור את מיקום, תדירות וסוג החשיפה הפרסומית בו הוא מעוניין – על פי צרכיו – ולעקוב באופן עצמאי ומקוון (באמצעות גישה ישירה למערכת ניהול הפרסומות) אחר התפתחות ותוצאות הקמפיין שלו. בסוף כל מסע פרסום יכול המפרסם לקבל דו”ח מפורט ובו כל הנתונים הרלוונטיים לגבי תוצאות הפרסום.

  מערכת אייס מאפשרת שימוש במגוון רחב של אמצעי פרסום (באנרים / חסויות קבועות / סרטוני פלאש / דיוור אלקטרוני) ובכל שילוב שלהם; וזאת – בשתי שיטות תימחור עיקריות: CPT (עלות לכל 1000 חשיפות) ו/או תשלום קבוע לפרק זמן מוגדר.

  נשמח למסור פרטים נוספים ו”לתפור” גם עבורך את חבילת הפרסום המתאימה לך.
  לפרטים: 03 542 00 29 או ads@ice.co.il

  מתןך: http://ice.co.il/commercial.asp
  אתה חושב שאת ההודעות לעיתונות שולחים לads@ice.co.il גם כן?

 4. דני המבין on 9 בדצמבר, 2005 01:46

  לא מבין איך הם חושבים להרוויח כסף. רק השכירות לפי 20$ למטר כפול 800 $ זה 16000 $ שזה 5000 ש”ח ליום.שמו שלטים על הבנין כאילו שזה מי יודע מה, שכ”ע מימון ההשקעה רווח לבעלים שלא יעבדו בעסק ומנכ”ל יקר. נו, ממכירת אלקטרוניקה אי אפשר לכסות ההוצאות. אז אולי מעיסקי המזון??????

 5. JaneLame on 9 בדצמבר, 2005 18:28

  אולי זה האינפוסטיישן הזה שיש ביום שבת? יש קשר?

 6. דוברמן on 9 בדצמבר, 2005 21:25

  הודעה מפגרת ובנויה לפי מיטב ההוראות של איך לא לכתוב קומוניקט. למרות זאת, היא קיבלה חשיפה מדהימה בכל המדיה. למה? בגלל מילה אחת קטנה שהוזכרה ממש בסוף: “רייפמן”. תכניס את השם שלו לכל קומוניקט – משעמם ככל שיהיה – ותקבל חשיפה מיידית.

 7. שחר שמש on 10 בדצמבר, 2005 00:26

  כרגע המקום נראה כמו עדשה. יש חדש מעגלי עם מראות שגורמות לכך שאם אתה עומד באמצע, כנראה שאתה רואה את ההשתקפות שלך מכל הקירות, לכל אורכם.

  כמובן שלא הייתי בפנים, מכיוון שעדיין משפצים שם. אני אשמח למסור דיווחים נוספים מהשטח, כשיהיו. בנתיים, אם מישהו רוצה שאני אבדוק משהו ספציפי….

  שחר

 8. 404 Found on 18 בדצמבר, 2005 17:30

  […] קוראי הבלוג (הספורים, מסתבר מהסטטיסטיקות והתגבובים) זוכרים ודאי את NiXi, החנות החדשנית-פורצת-דרך-רב-חושית-אולטימטיבית-מהפכנית-מובילה-מקצוענית-המילה-האחרונה-וכו’. אותם קוראים עצמם ישמחו לשמוע שהערב התקבלה עוד הודעה לעיתונות של החברה. וכזכור, וירוס ההתלהבות-התלהמות מדביק את כל מי שבא במגע עם NiXi. […]

 9. Room 404 on 16 בינואר, 2006 12:17

  […] התגעגעתם, נכון? אז בשורות משמחות: אחרי ש-NiXi, החנות החדשנית-פורצת-דרך-רב-חושית-אולטימטיבית-מהפכנית-מובילה-מקצוענית-המילה-האחרונה-וכו’, מצאה משרד פרסום, חתמה על הסכם עם ניופאן ובחרה ספק אינטרנט, היא סופסוף נפתחת. […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.