NiXi חוזרת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

קוראי הבלוג (הספורים, מסתבר מהסטטיסטיקות והתגבובים) זוכרים ודאי את NiXi, החנות החדשנית-פורצת-דרך-רב-חושית-אולטימטיבית-מהפכנית-מובילה-מקצוענית-המילה-האחרונה-וכו’. אותם קוראים עצמם ישמחו לשמוע שהערב התקבלה עוד הודעה לעיתונות של החברה. וכזכור, וירוס ההתלהבות-התלהמות מדביק את כל מי שבא במגע עם NiXi.

הנה ההודעה, וההדגשות, כרגיל, שלי:

צביקה גיור, מנכ”ל ובעלים של קבוצת ניופאן: “בניופאן יודעים להעריך את הקפיצה הקוואנטית של חברת NiXi”
קבוצת ניופאן חתמה על הסכם סחר עם חברת NiXi

קבוצת ניופאן, המשווקת הבלעדית של מותגים מובילים, ביניהם Toshiba, Bose, Siemens ו– Dell, חתמה על הסכם סחר עם NiXi, אשר עומדת לחולל בסוף דצמבר את המהפכה הקמעונאית בתחום מוצרי הטכנולוגיה, עם פתיחת המימד הראשון לקהל אוהבי החידושים הטכנולוגיים, ברעננה.

צביקה גיור, מנכ”ל ובעלים של קבוצת ניופאן אמר כי: “בניופאן יודעים להעריך את “הקפיצה הקוואנטית” שמבצעת NiXi בשוק הקמעונאי בישראל בכלל, ובקמעונאות מוצרי המחשוב, התקשורת והאלקטרוניקה הבידורית, בפרט. אנו שמחים על שיתוף הפעולה האסטרטגי בין החברות. לדעתנו, קיים קהל המחפש את המילה האחרונה, ו-NiXi עונה על צורך זה. ניופאן מתכוונת להשיק מוצרים ומותגים חדשים במקום”

אריאל נס, יזם ומנכ”ל Nixi: “אנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה האסטרטגי בין החברות. ניופאן הינה ללא ספק חברה מובילה בתחום, אשר חרתה על דגלה חדשנות טכנולוגית ושירות ואיכות ללא פשרות. אנו ב-NiXi שותפים באופן מלא לערכים אלו ולכן לדידנו ניופאן הינה ספק/שותף אסטרטגי מן המעלה הראשונה. בזכות המותגים המובילים וה-after sale support המעולה של ניופאן, תהיה לניופאן נוכחות משמעותית במימד”.

תגובות

12 תגובות לפוסט “NiXi חוזרת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!”

 1. אורלב on 18 בדצמבר, 2005 18:03

  התחלתי לקרוא, בהמלצת אחי, את הבלוג, לפני כחצי שנה. החלטתי לקרוא את כולו, אבל לאור מבט מזלזל והערות כגון “את בחיים לא תסיימי אותו” קראתי רק את השנה הראשונה. אז כמה הערות לי, שיכיול להיות שכבר פחות רלוונטיות לזמן האחרון (וחוץ מזה, מי אני שאבקר כתב כמוך- אבל בכל זאת, אולי דווקא בגלל זה הסגנון פחות מתאים לבלוג)-
  1. קישורים. המון קישורים. בערך בכל שורה יש אחד. לפעמים הקורא צריך לקרוא את כל מה שכתוב בכמה קישורים, בלי לדעת לאיזה מהם באמת יש חשיבות. לפעמים לא הייתה גישה לאתר או שהיה צריך להיות מנויים אליו. מדי פעם, אחרי שחיפשתי מה הייתי צריכה בקישור הסתבר לי שהוא היה כתוב בבלוג מתחת לקישור ששמת. והכי חשוב- הקורא לא יודע באיזה חלק מהאתר יש את הדבר עליו דובר. חוץ מזה, לרוב האתר מעודכן ואחרי זמן מה הכתבהשהתכוונת אליה לא נמצאת שם, כל שאפשר לקרוא את הפוסט רק באותו הזמן.
  כדאי, לדעתי, פשוט לעשות בסוף הפוסט רשימת קישורים ולכתוב למה שייך כל דבר.
  2. לא פעם תהית איך זה שיש לך כל כך הרבה קרואים ומעט תגובות. ובכן, לרוב לא תמיד הקורא מבין למה התכוון המשורר. לא תמיד מובן מה מצחיק או מה ניסית להביע.
  3. בתחילת קריאתי הייתי המומה. “מה זה הבלוג הזה?” וכן, זה ממש לא בלוג טיפוסי. יש בו שפה גבוהה ונשאים שקוראי בלוגים לא תמיד חושבים על למצוא; שמתאים בכתבות לעיתון, ולא בבלוג. בבלוג לרוב מחפשים סגנון כתיבה אישי יותר ופשוט יותר.
  4. המעבר שלך מ”בית” ל”בית” מתיש וקשה לעקוב איפה אתה כותב עכשיו. למרות שאתה פה בינתיים, אני משערת שעוד לא הרבה זמן גם מקום זה יעזב.

  חוץ מזה, אהבתי את הבלוג מאוד, וכל ההערות הן רק בעיות שאני חושבת שיעזור ויעדד קראיה של יותר קוראים אם תפתור.

 2. areh on 18 בדצמבר, 2005 19:05

  כן, נראה שעם העזיבה שלך את ישראבלוג השארת מאחור את רוב הקוראים.

 3. עידו קינן on 18 בדצמבר, 2005 19:51

  מגיע לי.

 4. שחר שמש on 18 בדצמבר, 2005 22:27

  מה, אז עשית את זה בכוונה??

  בנושא אחר, הערב הם הדליקו את השלטים, ואכן שניים מהניאונים מחליפים צבעים. אין מה להגיד, פריצת דרך חדשנים שלא נראתה כמותה, המגמדת כל הישג אחר, בעבר או בעתיד, של הוגי הרעיונות החדשניים והמתקדמים שאחרים באופן בלעדי לקידום הטכנולוגיה במדינת ישראל ובעולם כולו.

  ניסיתי לייצר משפט שתאלץ להדגיש את כולו. איך הלך?

  שחר

 5. מ עוז on 19 בדצמבר, 2005 09:40

  המדד היחיד למספר הקוראים זה טוקבקים?!
  אז קבל:

  עידו כינן שולטטטטטטט!!!

 6. Morin on 19 בדצמבר, 2005 10:41

  יש כמה קוראות נאמנות.

 7. kahero on 19 בדצמבר, 2005 10:59

  עד שד”ר סם בקט יגיע לא תהיה שום קפיצה קוואנטית.

 8. גילעד on 19 בדצמבר, 2005 13:55

  קאהרו, עשית לי עצוב ושמחה בלב בו זמנית.

  סם בקט שולתתתת!!!!!!

 9. JaneLame on 19 בדצמבר, 2005 15:10

  אני קוראת נאמנה מ-2003 לסירוגין. כינין זה לא החומר המסריח הזה, אגב?

 10. גילעד on 19 בדצמבר, 2005 16:00

  ג’יין, לסירוגין זה אומר שב-2004 ו-2006 לא?

 11. Room 404 on 16 בינואר, 2006 22:03

  […] התגעגעתם, נכון? אז בשורות משמחות: אחרי ש-NiXi, החנות החדשנית-פורצת-דרך-רב-חושית-אולטימטיבית-מהפכנית-מובילה-מקצוענית-המילה-האחרונה-וכו’, מצאה משרד פרסום, חתמה על הסכם עם ניופאן ובחרה ספק אינטרנט, היא סופסוף נפתחת. […]

 12. Room 404 on 26 ביוני, 2006 14:01

  […] !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) NiXi חוזרת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NiXi בחרה ספק אינטרנט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NiXi נפתח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! […]

פרסום תגובה

עליך להתחבר כדי להגיב.