חג הבאג

בסוף 1999 עוד הייתי בצבא. לראשונה בחיי, וגם לאחרונה (אם אני לא שוכח איזה פגש זניח), הייתי במסיבת סילבסטר. זה היה בפאב של חבר טוב שלי ועוד כמה חברים שלו, שהיה במין ישוב כזה שאף אחד לא הגיע אליו כך שכל מי שהיה נוכח היה חבר של חבר.

לא היתה לי כוונה להתנשק בחצות, והמציאות שיתפה פעולה, כך שכשכולם היו בפנים וספרו עוד שניות שירדו מהחיים שלהם, אני הייתי בחוץ, ליד השאלטר הראשי. בחצות אפס אפס בדיוק הורדתי אותו, ובחצות אפס אפס אפס שלוש הרמתי אותו בחזרה.

זה היה הכי קרוב לבאג 2000 שכל האנשים שם חוו, וזה היה כיף גדול.

צלצול מקדים

אם מכשירים חשמליים מתחילים להשמיע קולות מוזרים מספר שניות לפני שהסלולרי של אורנג’ מצלצל – אי אפשר לגרום לסלולרי עצמו לצלצל כמה שניות קודם?

הודעה לכל העובדים לקראת חופשת החנוכה

ילדים שירוצו וירעישו במשרדי החברה – יוחרמו.

שיעור מתמטיקה לבינה מלאכותית

gyuval מלשין על CAPTCHA באתר הרוסי nnm.ru שגם מגן מפני בוטים וגם מלמד מתמטיקה:
מגן גם מסובלים מדיסקלקוליה. צילומסך מאתר nnm.ru

(CAPTCHA קודמים: 1, 2)

תשמעי, הדולפין דפק אותך

ידיעות אחרונות דיווח היום (ווואלה העתיק, אבל לפחות אפשר לתת לינק) על נישואיה של שרון טנדלר, מיליונרית יהודיה מלונדון, לדולפין סינדי. “הגשמתי חלום. אני לא סוטה”, אמרה טנדלר בלשון נקיה. כשנשאלה איך תחגוג את ליל הכלולות, אמרה: “בטח נלך לשחק באולינג”.

הסאבטקסט זועק: “אני לא שוכבת עם הדולפין”.

אז רגע, שאני אבין – את מיליונרית, את נישאת לדולפין ואתם לא הולכים לקיים יחסי מין. אם לא קלטת, הוא התחתן איתך בשביל הכסף. לטובתך אני מקווה שהחתמת אותו על הסכם ממון.

והערה לידיעות אחרונות: “תפסה דג שמן” זו אולי (כלומר לא) כותרת מצחיקה, אבל דולפין הוא לא דג. אם תבקשו יפה, אני אשלח לכם תוכנה שתאפשר לכם לבדוק את זה באנציקלופדיה של ynet בלי לשלם.

איומים

עבודה של עורך עם כותבים שונים יכולה להוציא את שני הצדדים מדעתם. כל אחד רגיל לעבוד בצורה אחרת, ומתקשה להתרגל להרגלים המשונים של הצד השני. כך, מצאתי את עצמי פעם מאיים על כתב שהתעקש לשלוח כתבה בקובץ אחד ולינקים רלוונטיים בקובץ שני:

בפעם הבאה שאתה שולח את הלינקים במסמך וורד נפרד, אני מעלה אותם בכתבה נפרדת.

חתונה עם דולפין או מונגוליות שמתחזות ליפניות?

תחרות קשה בין שני הצהובונים על כותרת המשנה הכי טפשית היום. שיפטו אתם:

מעריב:

אתמול נעצר דן טיבט החשוד ששימש כסרסור של נערות ליווי לעשירי ישראל • על פי החשד הציג טיבט את הנערות כגיישות יפניות • אבל למעשה שלח נערות ליווי מונגוליות

ידיעות אחרונות:

שרון טנדלר, מיליונרית יהודייה מלונדון, התאהבה בדולפין סינדי מאילת ואתמול “התחתנה” איתו • אני הנערה המאושרת ביותר עלי אדמות

שתי מדינות לשתי גישות

אני מאמין שבישראל צריכות לקום שתי מדינות, באחת יגורו כל הישראלים והפלסטינים שרוצים לחיות יחד בשלום והרמוניה, ובשניה כל אלו שלא.

– מתוך הקטע “ישראלי באמריקה 10” של רן אפלברג, בוגר קבוצת השחקנים של תיאטרון החדר, שחקן, במאי, סטנד-אפיסט. פורסם במקור בניוזלטר תיאטרון החדר (להרשמה)

ויקיפדיה!

מוטי כהן מדווח: “כחלק ממהפכת הוויקיפדיה של וואלה – מי שמקיש במנוע החיפוש של וואלה – ‘האנציקלופדיה של YNET‘, מקבל כתוצאה ראשונה את הערך על האנציקלופדיה של YNET בוויקיפדיה”.

והתוכנה שאפשרה כניסה חינם לאנציקלופדיה של ynet נחסמה אתמול בעקבות הפרסום.

אדמת אבותינו

זכרו, געו, הריחו – חול מגוש קטיף: ביום האחרון שלנו בגוש קטיף, ממש לפני שגורשנו, לקחנו איתנו קופסה עם חול מהחוף היפהפה שלנו

, מתפייט אתר המכירות של קטיף.נט. והמזכרת הנצחית הזאת שלכם תמורת 10$ (מאז ההתנתקות איבדתם את האמון בכסף של המדינה?)

צילומסך מהחנות המקוונת של קטיף.נט

לדף הבא →