גולדמן ו-40 הבלוגרים

אם זה באמת הוא, ואם זה באמת נכון, דודי גולדמן קורא 40 בלוגים (!!!):

אישית, אני עצמי דווקא קורא אדוק של קרוב ל-40 בלוגים שונים, ואני נהנה מאוד, ועם כמה מהכותבים אני מקיים קשר של קורא נאמן ומגיב שגם מאוד נהנה.

כמו במקרה של גוגל ניוז, גם בדודי ניוז אני ממליץ לבדוק את כמות המקורות ואיכותם לפני שמגיעים למסקנות.

“אני מתייחס לאינטרנט כמו אחות ותיקה בבית-חולים שמטפלת בגוסס. היא לא אוהבת אותו, והיא לא שונאת אותו, היא רק עושה את עבודתה והיא עייפה – וטוב שכך”

אתם פשוט חייבים לקרוא את הראיון שערכה איריס יער אדלבאום עם דודי גולדמן ולראות מה חושב על האינטרנט האיש שמתווך אותו להכי הרבה אנשים בישראל, לטוב ולרע.

אני חושב שהדברים שנאמרים בראיון הזה ראויים לדיון רציני. השתדלו, לפחות כמו שאני השתדלתי, להימנע הפעם מבדיחות “אינטר-נט” ולהתייחס לגופם של דברים.

עדכון
דודיה מעדכן על ראיון נוסף עם גולדמן באתר PRNET.

קאקר

דודי גולדמן לא נתן לחמש השנים של ההאקר קווין מיטניק בכלא לבלבל אותו כשכתב בידיעות אחרונות (11/04/2005) שמיטניק “לא היה עבריין פלילי”.

לא פלא, אם כן, שהחברה שמביאה את מיטניק לכנס שלה בארץ בסוף החודש העניקה את הראיון הבלעדי עם מיטניק לגולדמן, שמפרסם אותו היום במוסף “7 ימים”.

זכותכם לחשוד בי שאני כותב את הדברים האלה כי אני כועס שלא אני זכיתי לראיין את מיטניק. האמינו לי, הפוסט הזה לא היה מתפרסם אם בראיון היה זוכה קולגה ראוי, למשל כזה שמתמצא בתחום הסיקור שלו.

יש פה גם קלישאת עיתונות-יחצנות ותיקה: מיטניק היה נדרש לתת ראיון גם לשקית תפוצ’יפס, אם שקית התפוצ’יפס הזאת היתה עובדת ב”7 ימים”.

אני לא בטוח שהכתבה של שקית התפוצ’יפס היתה יוצאת גרועה יותר.

מי שיש לו זמן לעבור על הראיון מוזמן לשלוח לת”ד 404 את השגיאות שמצא שם.

מינויים ופיטורים במיקרוסופט

אריה סקופ, אז עוד מנכ

דודי גולדמן כותב ב-7 ימים:

בשעת כתיבת שורות אלה עדיין לא יודע ביל גייטס, נשיא מיקרוסופט, שאמור להגיע לישראל לראשונה בחייו בסוף החודש הבא, כי יו”ר הסניף הישראלי שלו אריה סקופ עומד לפרוש מהחברה לאחר 17 שנה.

קודם כל, מזל טוב לגייטס על מינויו לנשיא. לפני שגולדמן העניק לו את הדרגות, הוא היה בסה”כ יו”ר החברה וארכיטקט התוכנה הראשי שלה.

למרבה הצער, המשימה הראשונה של גייטס בתפקידו החדש היא פיטורים, כי לא ייתכן שנשיא של חברת ענק כמו מיקרוסופט ישמע על ההתפטרות של יו”ר הסניף הישראלי שלו מהעיתונות חודש שלם אחרי שהסניף הישראלי הוציא הודעה לעיתונות בנושא.