לא רואים, כנראה שזה טלעד

תומר כהן מלשין שביום שבת, בעוד טלעד משחקת אותה דן בן-אמוץ ומשדרת את ההספד של עצמה, אתר הרשות השניה כבר קבר אותה:
צילומסך מאתר הרשות השניה

וגיא כהן מגלה בבלוג קטעי קישור שבאתר טלעד יש הספד ציני יותר:
צילומסך מאתר טלעד. הקליקו לגודל המלא

ר’ מואשם באחזקת סמים קלים

מוסף 24 שעות של ידיעות אחרונות מספר היום על מדיניות הסמים הליברלית של המוסד, השב”כ ואגף המודיעין, שמגייסים גם אנשים שמודים שהשתמשו בעבר בסמים. וזה הזכיר לי מישהו ששירת איתי במודיעין, וסיפר לי שכששאלו אותו באחד מאינספור הראיונות הבטחוניים אם הוא ניסה סמים בעברו, הוא נתן את התשובה סותמת הפיות “גרתי בהולנד. השאלה לא רלוונטית”.

פסטירבין

הודעה לעיתונות הגיעה עם שורת הנושא הזאת:

במסגרת חגיגות 10 שנים- NESCAFE תקים את בית הקפה הגדול ביותר בעולם בכיכר רבין

רק אם פותחים את ה-DOC מגלים שזה קורה “במסגרת חגיגות 10 שנים לפעילות המותג NESCAFE בישראל”.

בלימייל

“לא שלחתי אימייל מעולם. יש לי אנטי מטכנולוגיה מתקדמת שלוקחת מאיתנו את הנאות החיים הקטנות” – עודד קטש (עיתון תל אביב)

יד לנכה באוזן השלישית

לפני כמה שבועות נתקלתי ב”האוזן השלישית” בעידו הררי מ”עכבר העיר”, שסיפר לי שהוא כותב ידיעה על המשכן החדש של ספריית הווידאו התל-אביבית המיתולוגית, ושאל אם יש לי משהו לתרום. אמרתי לו שהמבנה החדש לא נגיש לנכים. המבנה הקודם היה בקומת קרקע, אולם במבנה החדש הספריה יושבת בקומה שניה (ועוד חצאי-קומות מעליה), עם המון המון מדרגות ובלי שום מעלית. אחרי שהלכתי, ממש במקרה, הררי נתקל בבחור על כסא גלגלים שלא הצליח להיכנס וביקש ממנו עזרה. הררי פרסם את הכתבה שלו עם התלונה על הנגישות.

אתמול הייתי באוזן שוב. על דלת הכניסה תלויה עכשיו הודעה: “כמתוכנן, עם סיום עבודות השיפוץ נוכל להתקין שיפוע לשימוש נכים ועגלות ילדים. עמכם הסליחה על אי הנוחות הזמנית”.

“כמתוכנן”. שיהיה. העיקר שיפתרו את זה כבר.

דת זה לא פרוגרמינג

“למה מונעים מדתיים את ‘ארץ נהדרת’?”, שואלת ההפניה בשער NRG למדור “חמש שאלות לתקשורת” של מדור היהדות, ששואל למה קשת החליטה לשדר את תוכנית הבידור הפופולרית בשישי בערב, כששומרי המצוות לא יצפו בה.

ההפניה הרגיזה אותי. לא “מונעים מדתיים” את התוכנית – הדתיים מונעים אותה מעצמם. כן, אנחנו חיים במדינת היהודים, יש פה הרבה אנשים ששומרים מצוות, והיה נאור וכלכלי מצד קשת לא לוותר על כל כך הרבה צופים פוטנציאליים. אבל מי שמקיים אורח חיים מוקפד, שאחד ממאפייניו הוא התנתקות ומנוחה בסוף השבוע, צריך להיות מוכן לכך שלאורח החיים הזה יהיה מחיר. אם זה היה קל ונוח, הרבה אתאיסטים היו מקיימים אותו תמורת ההבטחה הקלושה לגן עדן בעולם הבא. אבל זה לא קל ונוח. בגלל זה זה נקרא “עול מצוות”, ואם בחרת לקחת עליך את העול הזה, זה לא לעניין להתלונן כל הזמן כמה זה כבד לך.

גימטריה לכל

לאתר מחשבון הגימטריה יש קוד ששותל מחרוזת גימטריה אקראית באתר. בעקבות פוסט שירי הגימטריה, ביקשתי מיוצר המחשבון, כנען אביב, שיכתוב קוד ששותל מחרוזת בעל ערך קבוע. למחרת זה כבר היה מוכן.

אז הנה מחרוזת אקראית ל-616, הערך של “חדר 404” בגימטריה:

שלם, חבר

הזגוגית JaneLame עלתה על זה ש”שלם, חבר” הוא התרגום העברי ל-PayPal.

Ad by Goooooooooogle

לא מזמן הושק הסניף הישראלי של גוגל. עכשיו החברה מפרסמת מודעת דרושים ל”מוחות הכי מבריקים בישראל” – דוברי עברית כשפת אם ואנגלית ברמה גבוהה, חכמים, בעלי תאווה תשוקה לאינטרנט ותואר אקדמי – לסניף שלה באירלנד:
מודעת הדרושים הישראלית של גוגל. הקליקו לגודל מלא

שלושה שירים

שושי

“כן מותק,
דיברת.
נעים לשמוע
שחשוב
יותר”

בורחת
כשמדברים;
צוללנית;
מכונת מין;
“תזדייני מפה!”

ותברח.

______________

ציור קיר

מה קורה, חברים?
אחיזת עיניים?
בוחן פתע?
הקונספירציה?!

______________

הבא בתור

מרושע.
שומר סוד.
בתול לנצח.
קצר ראייה.
קצר ולעניין:
סופרסטאר!

לפרוש?

______________

כל שורה בשירים, כולל שורת הכותרת, שווה בגימטריה 616, שזה גם ערכו הגימטרי של “חדר 404”. השירים נרקחו בעזרת מחשבון הגימטריה של כנען אביב. הרעיון שייך לזו ש.

לדף הבא →