אייפוד שופל

אייפוד שופל. איור: עמית ברעם

אייפוד שופל. איור: עמית ברעם

שואו-אוף

אני לא בקיא באימייל, ואני לא משתמש במחשב, אבל זה נראה כמו משהו שאנשים יכולים לבזבז עליו המון זמן. אני חושב שאימייל הוא הרבה שואו-אוף

– הסופר אלמור לנארד (US News and World Report)

פולי מת מסרטן*


צילום: עידו קינן, cc-by-sa

עדכון 14:13
* אוקיי, מסתבר שזה לא נכון, אבל זה מה ששייקה לוי אמר בטעות כשגל”צ העירו אותו הבוקר ואמרו לו שישראל פוליאקוב נפטר. כן סרטן. סיבוכים מסרטן.

לפני כולם. או אחרי. משהו כזה, בכל אופן

הבלוג “היתוך קר למפגרים” גילה קרע ברצף הזמן-חלל של גלובס:

בפעם הבאה שתראו את החותמת “גלובס לפני כולם” על ידיעה שגלובס ממש לא פרסם לפני כולם, תזכרו שהם לא משקרים: הם פשוט מבולבלים.

ווף ווף, אבל לפניך

רביב דרוקר כותב:

בימים אלו מריץ ערוץ 2 פרומו לחברת החדשות שלו. הם משחזרים את הטראומה שלנו, ההישג שלהם. איך הצלחנו לשדר את הידיעה הבלעדית על אישפוזו הראשון של שרון חמש דקות לפני המתחרים. הפרומו דרמטי וכבד. וודוורד וברנשטיין לא היו נראים יותר רציניים. ווטרגייט הישראלי, לא פחות. […] ברת החדשות של הערוץ השני מפיקה את המהדורה הכי נצפית בארץ. זה ההישג העיתונאי העצום שיש לה להראות לצופים שלה? חמש דקות לפני המתחרים? על פי הפרומו הזה, מסתבר, התפקיד של כלב השמירה של הדמוקרטיה הוא לנבוח חמש דקות לפני הכלב של השכן. למעשה, לא לנבוח. לגרגר קצת.

כסף במעטפה: עדכון מסקר המשתמשים של גוגל ישראל

פרסמתי ב-nrg את ההדלפות מסקר המשתמשים של גוגל ישראל.

ניסיתם לכבות ולהדליק?

בסדרת הטלוויזיה The IT Crowd, התשובה הקבועה של אנשי הסיסטם למי שמתקשר אליהם עם תקלה היא לכבות את המחשב ולהדליקו מחדש.

ברוח זו, המציאות החליטה לכתוב בדיחה משלה. חלק מתקליטורי הדיוידי של העונה השנייה עושים בעיות, והפתרון, כפי שמספר יוצר הסדרה גרהאם לינהאן, הוא:

בפשטות, ואתם לא הולכים להאמין לזה, אתם הולכים לכפתור הכתוביות בשלט שלכם, מדליקים אותן ואז מכבים.

אני יודע, אני יודע… הלוואי שהייתי יכול להגיד שזו מזימה שיווקית מחוכמת, אבל זה לא, וזה עובד. פשוט הדליקו את הכתוביות ואז כבו אותן, ולא יהיו לכם בעיות.

שיווק בלוגי בשלושים שניות

רן יניב הרטשטיין מגיב על פאנל “בלוג ככלי שיווקי לעסקים” בכנס וורדקמפ ישראל 2007:

אני אעשה לכם עכשיו שירות נדיר ואסכם עבורכם את כל עושר הידע שנצבר אי פעם אודות בלוגים עסקיים, כדי לחסוך מכם את הצורך להקשיב לעוד פאנל מיותר כזה: חברות תשקרנה ללקוחות שלהן בכל דרך שתוכלנה, ובלוגים הם רק עוד אחד מהכלים שמאפשרים להן לעשות את זה. הכיתה משוחררת.

סגוויי (רד)

הסגוויי שלכם לא מספיק קורץ לגנבים? קבלו את Segway PT i2 Ferrari Limited Edition, סגוויי פרארי אדום במהדורה מוגבלת. ואל דאגה, הוא גם יקר יותר.


צילום מהאתר הרשמי של פרארי. שימוש הוגן

ידענו ועשינו ופעלנו

איתמר שאלתיאל, “הסיפור האמיתי והמזעזע של”, כותב על סמינר האמנות “מרחבים לימינליים”:

“מרחבים לימינליים” הוא סמינר אמנות ישראלי-פלסטיני […] הקומוניקט, שבזכותו התוודעתי לקרקס הנודד הלז, טרח לציין כי מטרת הסמינר “היתה לאתגר את יכולתה של האמנות לשמש מוליך לשינוי פוליטי וחברתי”. […] אתם מבינים, הסמינר הזה הוא פעולה פוליטית. הוא מעשה בעולם. הסמינר הזה, בדרכו הקטנה, נועד להביא לסיום הכיבוש. […] יש קומוניקט, ובקומוניקט מידע, ובין המידע מופיע המספר 3. זוהי הפעם השלישית שבה הסמינר משוטט בין “מעבדות של אורבניזם”, ועדיין הכיבוש שותק. […] הפעולה הפוליטית הזו, אפעס, כרבות מהפעולות הפוליטיות של השמאל הישראלי, משאירה חותם בעיקר על הפועלים. אלו, שעשו עתה משהו כנגד הכיבוש, יכולים לרחוץ בניקיון כפיהם. ברבות הימים, כשישאלו אותם “הלא ידעתם”, יאמרו “ידענו ועשינו ופעלנו. ראה ’מרחבים לימינליים 3‘”.

לדף הבא →