אם לא תעביר, קללה על ראשך ופסולת רפואית על פרצופך

אמונות טפלות + מכתבי שרשרת + עילגות + אינטרנט =

תקרא עד הסוף זאת לא כמו כול הודעת שרשרת זאת אמיתית…! הרב אבוחצירא אמר שהוא חלם חלום שהתגלה בו איש חשוב והוא אמר שהוא רוצה שכול עם ישראל ידע את זה שהוא התגלה לראשונה לאחר 2000 שנה מי שלא יעביר הודעה זאת ל-25 אנשים גורלו מר ואיש ממשפחתו ימות בתאונה קשה השבוע.

עוד 3 שעות מהרגע שתקרא הודעה זו תקבל טלפון שיעשה לך את השבוע. אם תשלח זאת ל20 אנשים בחצי שעה הקרובה תקבל את הטלפון המשמח. אם לא תשלח ותתעלם זה יהיה השבוע הכי גרוע בחיים שלך.

זה אמיתי-בדוק! אין לך מה להפסיד

(ונשאלת השאלה התאולוגית: האם פרסום הטרלללה הזה בבלוג כמוהו כשליחה ל-20 אנשים בחצי שעה הקרובה, והאם זה חצי שעה מרגע קבלת האימייל או מרגע הקריאה? אה, ועוד משהו: איש חשוב שהתגלה לראשונה לאחר 2000 שנה — שמו ישו, והוא חוגג יומולדת ממש אוטוטו).

איך עושה מטוס נופל?

החיילים היוונים שהתחבאו בסוס הטרויאני יצאו ממנו פתחו את השערים ואפשרו לכבוש את טרויה. לקרוא לקונדומים “Trojan” זה טפשי כמו לקרוא ליצרנית מטוסים “בוינג”.

הייתי כלבת העיתונות של קולונל סנטורום

מט טאיבי, כתב של רולינג סטון, הוסר ברגע האחרון מרשימת המוזמנים למסיבת הנצחון של הסנאטור הרפובליקני ריק סנטורום, שבסופו של דבר נחל הפסד מוחץ. אם הסיבה להחרמה היתה החשש של אנשיו של סנטורום מצורת הסיקור לה יזכה המועמד שלהם, יצא שהם צדקו. טאיבי צלב בכשרון רב את סנטורום ואת הפוליטיקה הקיצונית והפלגנית שהוא ייצג (הדמוקרטים שעשו פיליבסטר כונו בפיו “נאצים”, את הפדופיליה בכנסיה בבוסטון הוא תלה בליברליזם של מסצ’וסטס, דברים כאלה).

אה, והוא נכנס למסיבה. אחרי שקריסטן ונדרפול, “כלבת העיתונות” של סנטורום כלשונו של טאיבי, הודיעה לו שהוא לא יוכל להיכנס בתירוץ עלוב של “הרשימה מלאה ואי אפשר להכניס אפילו אדם נוסף אחד כי זה בניגוד להוראות הבטיחות”, הוא התקשר למטה של סנטורום, הציג את עצמו כאנדי וויטייר, תומך של הסנאטור, וביקש לסייע ביום הבחירות. הם הכניסו אותו, כי מה הפרה של הוראות הבטיחות לעומת עוד אדם במאבק נגד הפדופילים הנאצים הדמוקרטים האלה.

המחיר, מספר טאיבי, היה שהוא ישב במטה של סנטורום ביום הבחירות והתקשר למצביעים פוטנציאליים, לנסות לשכנע אותם ללכת להצביע. אם אפשר להשליך מהשיחה שהוא תיאר לאלה שלא, כנראה שגם לו היה חלק, גם אם מזערי, בהפסד המוחץ של סנטורום. “גבירתי”, נזף טאיבי/וויטייר במצביעה פוטנציאלית שאמרה שכל המועמדים נראים לה אותו דבר, “את מודעת לכך שאחרי 12 שבועות, עובר אנושי יודע לפתור בעיות בסיסיות במתמטיקה?”

“או, שככה יהיה לי טוב. מי אומר?”

“שבדיה”.

“שבדיה?”

“כן. השבדים — הם עשו מחקר. אבל התקשורת הליברלית, את יודעת, הם לא ידווחו על זה”.

אם לא היה ברור עד עכשיו — קריאת חובה.

אייפוד חלל

“אייפוד, הא? זה סוג של קפסולת חלל או משהו?” – ארל היקי, מתוך הסדרה “קוראים לי ארל”

מחפש הצעה למילה עברית ל-merchandizing

יודעים מה זה מרצ’נדייזינג, כן? מוצרים שמלווים דמות או מותג או לוגו או סמל, כמו בובות של מיקי מאוס או תיקים בצורת הלו קיטי.

אז מילה בעברית. לכו על זה.

בעברית Windows Vista אתר

מיקרוסופט ישראל חשו בחסרון אייטמים בקטגוריית “ודייק” של חדר 404, אז הם השיקו אתר בעברית לחלונות ויסטה:

נוספות Windows Vista חוויות

בהודעה לעיתונות על האתר מודה יחצן החברה, יעקב אברמוביץ’ לסוכנות גיתם, בחסרונות מוצרי החברה:

מצורפת הודעה על השקה של אתרים בעברית להצגה של Windows Vista ו Office System 2007.

קיימים לינקים – על מנת להבטיח הפעלה נאותה של הלינקים, נא להעתיק ממסמך הוורד לדפדפן.

מכון נטוויז’ן לחקר ישראבלוג

צירוף מקרים מעניין: מספר שבועות לאחר שנטוויז’ן רכשה את ישראבלוג, צורפה שאלה על קריאה וכתיבה של בלוגים לסקר הגלישה החצי שנתי של מכון נטוויז’ן לחקר האינטרנט.

חזרתי

shox61P
להמשך קריאה

במקום פרסום מבוסס מילות מפתח, פרסום שמכיל מילות מפתח

אם יש משהו שלמדנו מגוגל זה שפרסום יעיל הוא פרסום רלוונטי. לצד כתבה ברויטרס על גיטרת אוויר, מצאתי באנר שמפרסם את שירות החיפוש של Windows Live – עותק מוקטן של עמוד החיפוש, כשבקופסת החיפוש מילים נבחרות מהכתבה שאני קורא, וזכוכית מגדלת שמזמינה אותי להקליק עליה ולבדוק בעצמי את מנוע החיפוש.

windows-live-search-ad.jpg

היום ב-HOT V.O.D: בחזרה לעתיד

HOT מפרסמת מדי שבוע בעיתוני הבידור (רייטינג, פנאי פלוס, טיים אאוט) דירוג שבועי של צפייה בסרטים ב-HOT V.O.D. הטבלה המצורפת פורסמה ברייטינג של ה-25/10, והיא מציגה את הדירוג השבועי שבין ה-18 ל-24 באוקטובר, כלומר השבוע שמסתיים יום לפני תאריך היציאה של העיתון.

מי שמבין קצת במגזינים יודע שבניגוד לעיתון יומי, מגזין לא מודפס לילה לפני יציאתו. ברייטינג הטבלה התפרסמה בעמודים הראשונים, שנסגרים ביום שני, ובמקרה של הגיליון הספציפי הזה, ביום שני ה-23 בחודש. כלומר: המודעה נשלחה לכל המאוחר יום לפני התאריך האחרון שהיא לכאורה מכסה.

hot-vod-ad.jpg

לדף הבא →